Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Estera

Ulubione kabarety i satyrycy

Rekomendowane odpowiedzi

Estera   

Jakie są Wasze ulubione kabarety? Dlaczego? A może macie ulubionych satyryków?

Ja osobiście uwielbiam kabaret Łowcy kropka B- absurdalny humor, śmieszna grupa, taka oryginalna. Oczywiście lubię też Ani Mru Mru- są zabawni, ale przede wszystkim lubię ich za "Tofika" i ten skecz z chińską restauracją albo otwarciem hiperamarketu. Grupa Mozarta także jest super.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Bardzo podobają mi się felietony Rybińskiego we Wprost, można się zdrowo pośmiać. Z tegoż samego tygodnika uwielbiam Skibę, ma facet talent.

Co do kabaretów. Łowcy kropka B to raz. Mają swój styl. Kabaret Moralnego Niepokoju, zdecydowanie mój ulubiony. Za każdym razem mnie czymś zaskakują. Mógłbym ich oglądać bez końca. I oczywiście Daniec. Ten facet nawet jak powtarza stare numery jest śmieszny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię Kabaret Moralnego Niepokoju.

Oczywiście lubię też Ani Mru Mru- są zabawni, ale przede wszystkim lubię ich za "Tofika"

Tofika” widziałam tylko raz (rzadko oglądam telewizor), ale od razu mi się spodobał ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Monty Pythona.

O tak!!! Ja uwielbiam numer "Spam".

oglądam telewizor

To tylko pudło :P;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię odgrzać sobie od czasu do czasu kabaret TEY, a z nowszych to chyba Moralny Niepokój i Mumio - ci drudzy za świetny humor absurdu, kojarzą mi się z Rejsem Piwowskiego, choć to trochę inne ale tak samo bawi; oni pokazują jak śmieszna może być normalność.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

KMN the best! zawsze nowe nie odgrzewane skecze , zakskaują techniką i profesjonalnością wykonania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramcel   

Najlepszy kabaret to nasz rząd... A naczelnym satyrykiem kraju jest mój nauczyciel od fizyki - prof. Ciapek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
lubię też Ani Mru Mru- są zabawni, ale przede wszystkim lubię ich za "Tofika

I za to ich lubię ;)

Tofika” widziałam tylko raz

Zapraszam na Podkarpacie, zobaczysz mnie z pewnością ;)

Dodałbym Kabaret Moralnego Niepokoju np. za ich programy związane z historią np. Piłsudski jako sobowtór Stalina :) Dobry jest też "Ciach" - "O 6:00 rano codziennie chce dostawać mokrą szmatą w ryj".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
"Ciach" - "O 6:00 rano codziennie chce dostawać mokrą szmatą w ryj".

To jet ten numer z biurem turystycznym?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Halama i Kabaret Moralnego Niepokoju. Numer z kurczakami Halamy jest rewelacyjny, jak się na niego patrzy w tym sweterku to już się chce śmiać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Halama to ma jeszcze dobry ten skecz z Krecikiem ;) Ja jestem fanką przede wszystkim Ani Mru Mru i jak występują gdzieś w okolicy, to nie ma mowy żebym to przegapiła ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Grzegorz Halama

Trzeba powiedzieć, że jest niezły, ale jego numer z kurczakiem jest dla mnie trochę nudny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Grzegorz Halama

Uwielbiam go- ten numer z kosmitami- super!

Tak, z tym Bytomiem

To jest coś wspaniałego! Fantastyczny numer! Nie wiem, może się ośmiesze ;) ale w "Świecie wg. Kiepskich" (swoją drogą- prymitywny serial, ale czasami zabawny i niezła parodia wad narodowych- niektóre odcinki były całkiem niezłe- aczkolwiek oglądałam ten serial w podstawówce i gimnazjum- mały OT)- był taki odcinek- biuro turystyczne Ferdka- wycieczka do hipermarketu, do więzienia, do toalet...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.