Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Piraci z Karaibów

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliście piratów? Dla mnie film genialny, po prostu genialny. Druga część lepsza od pierwszej jak dla mnie. Najważniejsza w nim jest zdecydowanie kreacja Deepa, jego kocie ruchy..., sposób poruszania, mimika i sam wygląd idealny dla tej postaci. Wczoraj była premiera 3 części z pewnością się wybiorę, a Wy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kemot   

Ja oglądałem wszystkie 3 części. Wybitne filmy :P Oczywiście Jack Sparrow jest najlepszy. Mam nadzieję, że powstanie 4 część Piratów z Karaibów :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałem wszystkie 3 części. Wybitne filmy :P Oczywiście Jack Sparrow jest najlepszy. Mam nadzieję, że powstanie 4 część Piratów z Karaibów :mrgreen:

Też mam taką nadzieję, bo Sparrow jest świetny, film autentycznie śmieszy, mnie szczególnie druga część i przygody na wyspie ludożerców. Muzyka też świetna wkomponowana w ten film.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że filmy świetne. 1 część obejrzałam całą, 2 w kinie do połowy (nie mam zacięcia do oglądania filmów, w dodatku w kinie trafiłam na grupkę dzieci chodzących, jedzących, kołyszących się i nie wiadomo co jeszcze). 3 Pewnie u mnie w kinie pojawi się za jakieś 1,5 miesiąca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kemot   

Zgadzam się ze Szpekiem - 3 jest najśmieszniejsza, rozwaliło mnie to z tą lunetą Jacka :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Co do pierwszej części - rozwala mnie scena, podczas której Sparrow schodzi na molo ze swej tonącej łodzi :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze Szpekiem - 3 jest najśmieszniejsza, rozwaliło mnie to z tą lunetą Jacka :lol:

Dla mnie najśmieszniejsza jest II część na tej wyspie jak został jakimś tam ich królem. Rewelacja i do tego świetna muzyka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Seria filmów "Piraci z Karaibów" należy do moich ulubionych. Po obejrzeniu każdej części byłem pod dużym wrażeniem. Sporo typowych śmiesznych scen, liczne pojedynki, walka, krew, no i film nakręcony z dużym rozmachem. Kapitalna postać Jacka Sparrowa - dla mnie absolutnie genialna, zresztą Depp należy do niewielu aktorów, którzy nie mają na swym koncie złych, źle zagranych ról. Super efekty, kraken wymiatał :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Widziałem wszystkie ruchy Johny Depp jest niesamowity śmieć wątpić czy inny aktor byłby wstanie zagrać tak wspaniale i śmiesznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

"Niby dlaczego mam wam wierzyć, że chcecie mnie ratować? Czworo z was próbowało mnie zabić, jednej to się nawet udało" Jack Sparrow - PzK3 :)

Bardzo śmieszne filmy. Byłem w kinie na dwóch częściach, pierwszą oglądałem w TV.

A oglądał ktoś sceny w trzech filmach po napisach? :>

Po I części - widzimy jak małpa zabiera jeden medalion aztecki

Po II części - pies został wodzem ludożerców

Po III części - Will wraca do Elizabeth po 10 latach, ona czeka na niego z dziesięcioletnim synkiem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony moment, to kiedy pojawia się Keith Richards, jako ojciec Sparrowa. Po prostu genialne, zwłaszcza że w jakimś wywiadzie czytałam, jak sam Depp mówił, że grając Sparrowa wzorował się... na Richardsie właśnie;) Na jego specyficznych ruchach, mimice i sposobie mówienia. A w tej scence świetnie to widać!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Uwielbiam serie tych filmów. Sprawiają, że stary piernik jak ja przez chwilę czuje sie jak dziesięciolatek, uwielbiam to oglądać po angielsku, język i sposób mówienia są niesamowite.

Czwarta część ma się nazywać "Fountain of youth"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tofik masz racje:) Jak tu nie kochać tego filmu:)

Edytowane przez kleopatra

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.