Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Sensacje XX wieku - zdjęte z anteny !

Rekomendowane odpowiedzi

"My, członkowie Klubu Miłośników Sensacji XX Wieku, z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu z Telewizji Polskiej Pana Bogusława Wołoszańskiego. Nie chcemy wnikać w przyczyny tego odejścia tylko wyrażamy rozgoryczenie z faktu, że polska telewizja publiczna tak łatwo, pozbyła się, tak cennego, naszym zdaniem, autora audycji telewizyjnych (...)" - fragment Listu otwartego do TVP.

http://www.tvp.com.pl/sensacjexxw/serwis.asp

TVP pozbyła się jednego ze swoich najlepszych programów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja bylem i nadal jestem goracym zwolennikiem przedstawien Pana Woloszanskiego .... dlatego to czego sie dowiaduje - irytuje mnie . Slyszalem co nieco o powodach tego zajscia ale wydawaly mnie sie latwe do rozwiazania .......chyba chodzilo o prawa do Sensacji - z jednej strony Woloszanski z drgiej - TVP .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Archon45   

Tak należe do tego klubu, uwielbiam oglądać i słuchac Sensacji (mam w formacie mp3)ale jak to zobaczyłem no to lipa totalna ale teraz piszą tak :D

"Moi Drodzy,

stanęliście w obronie swoich zainteresowań i pasji, protestując przeciwko przerwaniu przez Telewizję Polską emisji "Sensacji XX wieku", co było następstwem mojego odejścia z TvP. Wasz list, podpisany przez ośmiuset członków Klubu "SXXW" nie mógł pozostać niezauważony przez Prezesa TvP Jana Dworaka, podobnie jak list członków zespołu realizującego "Sensacje" oraz trzydziestu trzech najwybitniejszych aktorów. Liczę również, że Prezes doceniał znaczenie widowisk historycznych dla realizacji misji publicznej telewizji.

Wczoraj, 29 czerwca spotkałem się z Prezesem, który oświadczył, że Telewizja Polska jest zainteresowana nie tylko kontynuowaniem emisji programu mającego 22-letnią tradycję, ale także zrealizowaniem serialu fabularnego opartego na mojej książce "Twierdza Szyfrów".

Mam nadzieję, że decyzje Prezesa zostaną podjęte przez odpowiednie struktury Telewizji Polskiej i "Sensacje XX wieku" powrócą na ekran mając większe niż dotychczas możliwości.

31 lipca br. kończę moją 32-letnią etatową pracę w Telewizji Polskiej i choć, opierając się na oświadczeniu Prezesa, wierzę, że "Sensacje" powrócą na ekran, ja pozostanę poza tą firmą.

Pozdrawiam Was

Bogusław Wołoszański"

Hmm to chyba dobra nowina :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra nowina, wkońcu TVP poszło po rozum do głowy i naprawiło swój błąd. Na sensacje będe czekał z nicierpliwością najleiej, aby były co tydzień np. 1 jako widowisko, a 1 w starej formule czyli pogadanka Wołoszańskiego. Ten film to dobry pomysł pod warunkiem, że piecze nad nim będzie miał Wołoszański.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Archon45   

Tak film dobry pomysł tylko żeby nie był to kicz, mam nadzieje, że wszystko ruszy od nowa i jescze bedzie ciekawsze :D

Co do klubu ponad ośmiuset userów hmm niezły numer :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

TVP....mnie zaskakuje :shock:

No to miłego, ponownego oglądania życze tym, co telewizję poslką w swoim odbiorniku posiadają :D Sama chętnie bym obejrzała :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Archon45   

A nikt nie słucha Sensacji w Zetce? nie wiem dokładnie o której lecą ale tak koło 2-3 pewnie w nocy ja mam na kompie te z Zetki w formacie mp3 nie wszystkier ale troche mam tego nawet ciekawe :D

Edit: Własnie oglądałem na TV POLONIA Sensacje XX wieku tylko, że czołówke niestety przegapiłem i nie wiem jaki tytuł ale na koniec pisało, ze materiały były brane z tego nagrania radiowego tytuł "Tajemnica bunkru Hitlera" tego okurat nie mam :D w sumie ciekawe było ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.