Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

[Forum] Bunkier- wszystko o II WŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Jako mod tegoż forum mam niemalże obowiązek zareklamować forum Bunkier- wszystko o II WŚ . Forum cały czas się rozwija. Wśród użytkowników panuje bardzo miła atmosfera, można pogadać na liczne tematy związane z II WŚ a jest naprawdę z kim. Gorąco polecam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Forum jest fajne. Przejrzyste, fajne tematy, rozwija się. Spodobało mi się i przyłączylam się. Mam nadzieję, że nie będę przeszkadzać :P

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Pierwsza kobieta na forum:) Przeszkadzać? Pytanie... jasne że nie, cieszę się, że dołączyłaś do nas:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Pierwsza kobieta na forum:)

O ja! To dopiero!

cieszę się, że dołączyłaś do nas:)

Ja też się cieszę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jako admin Bunkra bardzo dziękuję za miłe słowa. Forum tworzą userzy i tylko oni są "odpowiedzialni" za atmosferę na forum.

Uważam jednak że mam za małą wiedzę by się rejestrować.
Nie ma pojęcia "za mała wiedza" Fora są od tego, aby się kształcić, chętnie pomożemy we wszelkich problemach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Poza tym takie forum to motywacja do pogłebiania wiedzy. Też miałam obawy rejestrując się na forum Bunkier. W IIWŚ specjalizuje się we froncie wschodnim, zarejestrowałam się bo forum jest naprawdę fajne. Z czasem uzupełniania mojej wiedzy będę mogła udzielać się więcej. Takie forum to źródło wiedzy i możlwiwość ciągłego używania jej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
specjalizuje się we froncie wschodnim
Czekam na zażarte dyskusje o wyższości T-34/85 nad PzKpW V Panther Ausf. G :P:P 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
zażarte dyskusje o wyższości T-34/85 nad PzKpW V Panther Ausf. G

Co tu dyskutować- lepszy czołg i tyle- solidna robota :P

A ja czekam na dyskusje, dokładnie analizujące Barbarosse- błąd po błędzie, sukces za sukcesem- obu stron :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Czekam na zażarte dyskusje o wyższości T-34/85 nad PzKpW V Panther Ausf. G

Takie dysputy to i ja nawet chętnie poczytam... :roll:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do Ciekawego: to zapraszam Cię serdecznie na forum

Do Estery: na razie jest temat T-34 vs. Panzer IV, może tam zaczniemy?.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Czytałem to forum. Bardzo fajne. Userów na razie mało, ale ze sporą wiedzą. I znalazlem tam tematy o tym czego tu nie ma w dziale II wojna, np. o Thunderbolcie :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.