Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Wolfgar

Bolesław Chrobry

Recommended Posts

Wolfgar   

Witam,

ciekawi mnie czy posiadamy jakieś infromacje (jeśli tak to proszę o jakieś namiary na wszelkie źródła) dotyczące pobytu Bolesława Chrobrego na dworze cesarskim u Ottona I.

Zapewne wtedy nauczył się języka niemieckiego i zawiązał wiele przyjaźni z niemiecką arystokracją. Czy uczono go tam rzemiosła wojennego ? Kto się nim zajmował, sam Cesarz ? Czy wiadomo w ogóle coś więcej na ten temat ? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.