Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andrzej

Jakiego radia słuchacie

Którego radia głównie słuchacie?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zet
      7
    • RMF FM
      6
    • Trójka
      9
    • Maryja
      0
    • Jedynka
      0
    • Lokalne
      6
    • Bis
      1
    • TOK FM
      2
    • Inne jakie?
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Ja słucham Trójki za dużą ilość publicystyki, audyjce w których suchacze dzwonią lub meilują i rozmawią na różne tematy na czasie. Nie można zapomnieć o liście przebojów Niedzwieckiego :wink: W ogóle w Trójce nie jest muzyka tylko jednego nurtu grają wszystko pop, rock, hip hop etc. nie skupiając się tylko na gwiazdach, ale puszczają piosenki mniej znanych artystów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Radia slucham zadko , najczesciej podczas jazdy samochodem i wybieram wtedy zdecydowanie Zet .

Lubie klimat owego radia np. Marka Starybrata ,ktorego komentarze naprawde sa smieszne . Jednakze , z drugiej strony piosenki zalosnych popowcow ,ktore czasami "leca" .....szkoda slow :grin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak jak większość słucham radia "Zet".

Mają chba najlepszy serwis informacyjny.

Jednak pomiędzy tym , dość często słucham radia "Bielsko" - świetna muzyka...no i jeszcze chyba jest to jakiś patriotyzm lokalny z mojej strony.

Pozdrawiam !. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Słuchacie jakiegoś internetowego radia?

Ja polecam www.polskastacja.pl do wybóru:

Polskie przeboje

Niezapomnianie polskie przeboje

Największe przeboje '80 i '90

Muzyka na topie

Tylko rock

więc dla każdego coś miłego, polecam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pfl   

Ja najczęściej słucham trójeczki. Podoba mi się niezła muzyka i ogółem dość ambitny repertuar (publicystyka). A i coś o historii się znajdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej słucham Roxy FM - radio WAWA spadło bowiem na psy, a Zetka straciła dla mnie swój dawny klimat...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Yapi   

Najczęściej słucham radia RMF RM, potem Zet. Po prostu innych stacji móje zmasakrowane radio nie łapie(nie ma anteny, połowa przycisków nie działa, brzak słów ;) ) Z internetowych polecam www.therockradio.com - oczywiście jeśli ktoś lubi rock 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Słucham Trójki z prostego przyczyny. Znudziły mi się puszczane na okrągło przeboje, które znudziły mi się po trzech- czterech słuchaniach. W Trójce jest to czego chcę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.