Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andrzej

Ulubiony polityk

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Hmm...znam się troche na politykach polskich...są też jacyś mi znani z Angli - nazwisk nie pamiętam. W każdym razie osotatnio były wybory partii - dwie mianowicie - jedna, co jest wrogo nastawiona do Uni Europejskiej [coś jak konserwatyści] oraz ci, którzy jak najbardziej przyjmóją innych mieszkańców z pozostałej części Europy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   

To ja wymienie swoje typy:

a) z polskich:

:) Marek Kotlinowski

:) Stanisław Michalkiewicz

:) Zyta Gilowska (chociaż ona już obecnie nie jest już politykiem)

B) z polskich nieżyjących:

:) Roman Dmowski

:P Władysław Grabski

:P książe Ksawery Drucki-Lubecki (mało znany, ale uwżam że warto z niego brać wzór)

Wbrew wielu polskim politykom nie jestem wielbiecielem jednego pana od kasztanki, a co więcej oceniam go jak i jemu pokrewnych zdecydowanie niegatywnie.

c) z zagrnicznych:

:) Ronald Wilson Reagan

:P Margaret Thatcher

:) George Bush (junior) z wątpliowościami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

No co po pierwsze: Cieszy się dobrym zaufaniem opini publicznej, u notariuszy już dużo nie zapłacisz,chce wprowadzić wyższe kary dla pijanych kierowców, mafia w piłce jest zagrożona, są ostrzejsze kary dla rodziców bijących dzieci,

Przedtem nieźle działał w komisji śledczej ds. afery Rywina . I tak na końcu szef platformy Donald Tusk przyznał kiedyś ,że Ziobro byłby jedynym ministrem w jego rządzie z ministrów pełniących teraz funkcje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Jan Rokita. To najlepszy mówca w Sejmie. A styl w jakim wygrywa potyczki słowne jest dla mnie imponujący. No i ma pomysł na Polskę. Co zrobił Dorn jako szef MSW? nic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc brak mi na scenie politycznej wyrazistej, budzącej powszechne zaufanie, postaci. Ale w myśl zasady, że na bezrybiu i rak ryba, postawię na Tuska i Rokitę. Z tym, że Tusk nie nadaje się moim zdaniem na lidera, nie ma takiej charyzmy i osobowości jak Rokita. Byłem przed wyborami na występie Tuska w Szczecinie i zrobił wrażenie poczuciem humoru i pomysłami na Polske i za to go lubię. Jednak wyżej cenię Rokitę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to Stefan Niesiołowski za to, że ma cięty i oryginalny język. Mistrz ciętej riposty i do tego jego genialna gestykulacja, jak tylko jest w TV to go oglądam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja Niesiołowskiego lubie i w PiSie są więksi jak np. Zawisza i Kurski. Niesiołowski afer nie wyciąga wyssanych z palca i jest mistrzem ciętej riposty nie bał się iść do RM. Ale zdecydowanie najbardziej lubie Julie Pitere, bo ona sobie nie da narzucić w debacie czyjegoś zdania i też potrafi celnie odpowiedzieć, zdecydowana kobieta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.