Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

Mój najmniej lubiany szkolny przedmiot to:  

275 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Chemia
      33
    • Fizyka
      27
    • Matematyka
      40
    • Biologia
      19
    • Geografia
      6
    • Polski/WOS/Historia
      3
    • WF
      5
    • Technika/Plastyka
      5
    • Inny jaki?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

1. Matematyka- durnota nad durnotami.

A czemuż to? Gdyby nie matematyka mieszkałabyś dziś pewnie w kurnej chacie i nie wiedziała nawet ile masz lat. Emmanuel Kant powiedział: "W każdej dziedzinie jest tyle prawdy, ile jest w niej matematyki." I są to święte słowa. Bez matematyki nie policzyłabyś nawet strof w wierszu ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lizzy   

1. Chemia - nasza nauczycielka zawsze pisała na tablicy jakiś wzór, by za 10 sekund go zmazać i napisać nowy. Oczywiście w tym samym mówiła ważne rzeczy, które trzeba było notować. A potem to miałam połowę wzorów i połowę notatki. Z czasem zaczęłam przychodzić na lekcje z dyktafonem... I tak wiele mi to nie dawało, bo z teorii było zawsze jedno zadanie a reszta to zadania. Połowę z nich na sprawdzianie pierwszy raz widzieliśmy na oczy...

2. Biologia - za to, że mimo, iż mam podstawę nauczycielka dyktuje nam strasznie długie notatki z podręcznika rozszerzonego.Wszystkiego trzeba się nauczyć na sprawdzian. A najlepsze jest to, że w klasie maturalnej tez mam biologię!!! Po co mi biologia w klasie humanistycznej?! :evil:

3. Matematyka - nauczycielka za wiele nam nie tłumaczy, bo i tak doskonale zdaje sobie sprawę, że płowa klasy chodzi na korki. Więc po co się męczyć? Osoby, które nie mają korepetycji z tego przedmiotu (na przykład moja skromna osoba) muszą sobie (jakoś) radzić same :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Z czasem zaczęłam przychodzić na lekcje z dyktafonem...

:shock:

A najlepsze jest to, że w klasie maturalnej tez mam biologię!!! Po co mi biologia w klasie humanistycznej?

Ja w klasie maturalnej miałam wszystkie przedmioty, nawet PO :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
Po co mi biologia w klasie humanistycznej?! :evil:

Oj zgadzam się. Dzięki Bogu skończyła mi się chemia, geografia, fizyka i PO, z którym w drugiej klasie miałam spory problem przez terenoznastwo :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
D.   

Ohoho, wypowiadałem się w tym temacie jakieś dwa lata temu, więc i moje upodobania znacznie się zmieniły :lol: Teraz nie cierpię ponad wszystko chemii i biologii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jak się przyjrzeć wypowiedziom to wygląda, że wszystko zależy od nauczyciela, to nie przedmiot jest be tylko nauczyciel źle podchodzi do nauczania i stąd te nielubiane przedmioty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Nienawidzilem w szkole matematyki. Nienawidzilem i nie rozumialem.... Jak widac, nie ja jeden...

Niezbyt dziwne na humanistycznym forum....?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Sami humaniści

Wypraszam sobie :P Nie jestem humanistą, jestem humanościsłem, jak to napisałem na stronie 6 :D

A jak się przyjrzeć wypowiedziom to wygląda, że wszystko zależy od nauczyciela, to nie przedmiot jest be tylko nauczyciel źle podchodzi do nauczania i stąd te nielubiane przedmioty.

Jakbym siebie słyszał :] Podpisuję się pod tymi słowami :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem humanistą, jestem humanościsłem, jak to napisałem na stronie 6 :lol:

O! To tak jak ja! Byłem w klasie mat-fiz, a startowałem w olimpiadach historycznych i kokursach literackich. W matematycznych i fizycznych również. Ponoć lord Byron był doskonałym matematykiem, a jak ładnie pisał :D

Jakbym siebie słyszał :] Podpisuję się pod tymi słowami :]

Dołączam się :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tam szczęściarze, też się podpisz i z głowy. :lol::lol:

Zarąbiste, zajefajne, rewelacyjne :lmao: :thumright: :lmao:

Cóż, spam totalny, ale nie mogłem się powstrzymać, wybaczcie, ale na prawdę rewelka :P

Pozdrawiam.

P.s.: Drobny przywilej z bycia modem... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.