Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

Mój najmniej lubiany szkolny przedmiot to:  

275 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Chemia
      33
    • Fizyka
      27
    • Matematyka
      40
    • Biologia
      19
    • Geografia
      6
    • Polski/WOS/Historia
      3
    • WF
      5
    • Technika/Plastyka
      5
    • Inny jaki?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Hauer   
bo jeżeli o takiej mowa to jakaś sztuka walki się kłania i to przewracanie z uderzaniem rękoma o podłoże [ nie wiem jaka jest fachowa nazwa ]

To sa pady. ...ale chyba nigdzie tego na WF nie uczą, penwie "zbyt niebezpieczne" :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
To sa pady. ...ale chyba nigdzie tego na WF nie uczą, penwie "zbyt niebezpieczne" :?

O właśnie :] Słowa mi brakło. Pady są zbyt niebezpieczne, ale już taki skok przez skrzynię który dzięki asekuracji nauczyciela ( w moim i jeszcze w 5 przypadkach ) kończył się efektowną glebą, gdzie moja głowa o mało nie spotkała się z rzeczoną przeszkodą...

No i jeżeli takie rzeczy typu : durne przewroty, jakieś skoki przez coś, czy gimnastyka miałyby mi pokazać zalety sportu, to pewnie teraz ważyłbym jakieś 10 kg więcej i miał krzywy kręgosłup :/ Nie tędy droga... nie tędy droga...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

No to sie nie dziwie, ze takich zajęć nie lubisz :/

A same pady wcale nie sa takie niebezpieczne. Moznaby ich uczyc w szkołach, materace są, sa tez metody stopniowej nauki wykonywania padów.

A to się przydac może nawet w codziennych sytuacjach jak ktoś sie przewróci na boisku, potknie na chodniku, czy poslizgnie w zimie. Zawsze to jakas amortyzacja jest ;)

Moze jakby uczniowie widzieli wiekszy sens zajec to by bardziej lubili WF. Jak jakieś dziwnaczne akcje sie robi na zasadzie: "skacz bez asekuracji na ocene" to ja sie nie dziwie że tyle zwolnień jest, chocby ze strachu o zdrowie :/

[ Dodano: 2008-02-13, 00:24 ]

No to sie nie dziwie, ze takich zajęć nie lubisz :/

A same pady wcale nie sa takie niebezpieczne. Moznaby ich uczyc w szkołach, materace są, sa tez metody stopniowej nauki wykonywania padów.

A to się przydac może nawet w codziennych sytuacjach jak ktoś sie przewróci na boisku, potknie na chodniku, czy poslizgnie w zimie. Zawsze to jakas amortyzacja jest :wink:

Moze jakby uczniowie widzieli wiekszy sens zajec to by bardziej lubili WF. Jak jakieś dziwnaczne akcje sie robi na zasadzie: "skacz bez asekuracji na ocene" to ja sie nie dziwie że tyle zwolnień jest, chocby ze strachu o zdrowie :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Jeszcze co do niemieckiego - doszło do tego, że część mojej klasy poszła poskarżyć się wychowawczyni na nauczycielkę j. niemieckiego, bo daje za dużo materiału (co jest prawdą). I właśnie chyba to że trzeba uczyć się kilku lekcji na jednej lekcji mnie najbardziej od tego języka odpycha (a raczej od przedmiotu, bo sam język jest całkiem całkiem). Poza tym każdy uczeń z mojej klasy by powiedział, że najlepszym dniem w tygodniu byłby wtorek i czwartek, gdyby nie "pier****** Niemiec".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Ucz się Tofik, ucz - wiedza to potęgi klucz :roll: . Za parę lat będziesz żałował (zgodnie z ludowym porzekadłem "Czego się Jaś nie nauczył, Jan nie będzie umiał" ;) ), iż sie czegoś nie uczyłeś. I pamiętaj - młodość jest idealnym czasem na naukę - po 25 roku życia uczą się już tylko najwytrwalsi (i ci, ktorzy robią stopnie doktoranckie), oraz ci, ktorzy nie chcą, a muszą... :wink:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkelf   

1. Fizyka - nauczycielka nie potrafi cicho mówić i musimy siedzieć ze stopperami w uszach żeby chronić słuch :(

2.Biologia - Nudny, nudy, nudy...

3.WOS - dział gospodarczy był dla mnie zabójczy, a poza tym podręcznik był tak napisany, że nie zrozumiałem żadnego zdania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Tylko geografia - jedyny przedmiot, którego nie mogłem się nauczyć. :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
3.WOS - dział gospodarczy był dla mnie zabójczy, a poza tym podręcznik był tak napisany, że nie zrozumiałem żadnego zdania.

Troszkę odkopuję ale - Jaki to był podręcznik ? Bo chyba mam do czynienia z takim samym :arrow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Chyba Was zaskoczę: najbardziej nie odpowiada mi wychowanie fizyczne i technika/(i)plastyka. Niby takie przedmioty o duperelach, ale mi takie niekiedy marnowanie czasu nie odpowiada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Matematyka- durnota nad durnotami.

2. Fizyka- przedmiot kompletnie nieużuteczny, dla mnie jako humanistki.

3. Biologia- nauczycielka to koszmar!

4. Geografia- to samo, co wyżej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.