Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

Mój najmniej lubiany szkolny przedmiot to:  

275 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Chemia
      33
    • Fizyka
      27
    • Matematyka
      40
    • Biologia
      19
    • Geografia
      6
    • Polski/WOS/Historia
      3
    • WF
      5
    • Technika/Plastyka
      5
    • Inny jaki?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

bląsz   

Najbardziej na świecie nienawidzę chemii. Nienawidzę stężeń molowych, nienawidzę redoxów, nienawidzę moli, które teraz i tak wychodzą z użycia :lol: Nienawidzę tego, że mamy autorski program, w rezultacie czego dużo umiemy, ale niewiele rozumiemy. Laborki są tyle razy w roku, ile lekcji w tygodniu, a nikt nie raczy ich omówić.

Kocham biologię ale co mi z tego w takim wypadku? :D

Tomek91 Zdanie zaczynamy zawsze wielką literą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Oj tak zdecydowanie fizyka, te wzory doprowadzały mnie momentami do szału (na szczęście miałem w tym roku bardzo wyrozumiałego nauczyciela). Chemia też jakoś nie była moją mocną stroną, śmiem nawet twierdzić, że najwięcej nacierpiałem się właśnie przez nią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Chemia, fizyka, matematyka- te trzy przedmioty- ich nie lubię najbardziej. Kiedy w biografii Napoleona Bonaparte- mojej ulubionej postaci historycznej przeczytałam, że był prymusem w matematyce- to nie mogłam uwierzyć, że kochał ten przedmiot :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Tak :wink: ale z czasem zrozumiałam, że Napoleon musiał znać dobrze matematykę- m.in. w jego rozważaniach o artylerii to widać. Była mu pewnie potzrebna. No cóż... Jednak pokrzepiające jest to, że tak bardzo Napoleon kochał historię. To już rozumiem w pełni :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Ech. Matmy nigdy nie lubiłem, ale zawsze traktowałem jako użyteczne narzędzie.

Za to fizyka i Chemia - super. I ta idea fizyków, by cały świat zawrzeć w jednym wzorze :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bez tego jest się nikim. Matematyka i fizyka to szkoła myślenia, niesamowicie poszerza horyzonty.

Zgadzam się, ale to, że będę wiedział co to jest prawo keplera nie uczyni mnie człowiek szcześliwszym, nauczy myslenia czy poszerzy horyzonty. Jesli ktoś idzie na polonistyke, poltologię, historię etc. to na prawdę mu się to w życiu nie przyda... Dlatego ucząć się tego uważam, że trace czas to bezsensu uczę się żeby nauczyciel miał etat, a nie po to, że to wykorzystam kiedyś. Klasy w LO powinny być ukierunkowane. To mój pomysł, jeśli ktoś chce polemizować jest temat stosowny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Jesli ktoś idzie na polonistyke, poltologię, historię etc. to na prawdę mu się to w życiu nie przyda...

Racja.

ale to, że będę wiedział co to jest prawo keplera nie uczyni mnie człowiek szcześliwszym,

Mnie to tylko unieszczczęśliwia. Bo kiedy muszę przysiąść nad chemią, fizyką, matematyką, to smutnio się robi, bo wolałabym nad historią i polskim.

Bez tego jest się nikim. Matematyka i fizyka to szkoła myślenia, niesamowicie poszerza horyzonty.

Dobra, ale po co tego aż tyle?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Dobra, ale po co tego aż tyle?

Takie samo pytanie odnośnie języka polskiego, historii czy WOS-u może zadać ktoś kto ma w profilu mat-fiz albo bio-chem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Tak, tyle, że im język polski się przyda-żeby mówić po polsku jak najlepiej, nie robić głupich błędów etc.

A historia swoją drogą też uczy myśleć, ale rozumiem, jeśli ścisłowcom nie pasuje, tak jak mi nie pasuje matematyka, fizyka, chemia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.