Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Jestem:  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • humanistą
      48
    • ścisłowcem
      11
    • humanistą i ścisłowcem
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Estera   
Genów nie przeskoczysz. Ścisłowiec.

Mogłabym zapytać o to samo :D, ale patrząc na Twoją działalność na tym forum, nie zapytam.

Ale skoro jesteś ścisłowcem to skąd taka pasja- historia? Ciekawe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Historia to po prostu najbardziej ścisła nauka humanistyczna... a poza tym jakoś tak się z rodziny wyrodziłem. teraz studiuję historię, ale ostatnio np. przywiozłem sobie podręcznik do chemii organicznej, bo lubię:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Jestem podręcznikowym przykładem humanoida.

Jak każdy na tym forum, w tym państwie i na świecie. Nie żebym się czepiał, ale czy humanoid to na pewno to samo co humanista :? ? Bo z tego co wiem to mianem humanoida określa się każdą istotę, która kształtem przypomina człowieka, no chyba że coś się zmieniło w tek kwestii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Widząc w dzienniku piątkę z matematyki i piątkę z j. polskiego na koniec roku moja polonistka skomentowała to tak: "O, to ty jesteś taki powierzchowny?" No, ale raczej humanista - mimo całkiem niezłych ocen ze ścisłych, nie lubię takich przedmiotów, wolę historię (polski czasami;)).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

W podstawówce też byłam i humanistką i umysłem ścisłym. Później stałam się humanistką i tak trwam już pare lat i tak już zostanie :( I bardzo mi z tym dobrze :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lizander   

Dyskretny urok przedmiotów scisłych mnie oczarowuje, ale humanistyczne (niektóre) też mają w sobie to "coś". A historia jest moją ulubioną nauką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja ?

Ja jestem dosyć dobry z chemmii, z biologią nie mam problemów (i jest nawet lepiej, dużo, niż z chemią), polski uwielbiam, historię też, geografię bardzo lubię.

A matma... z matmą jest źle, bardzo.

Jedyna trója na świadectwie... Dwie piątki, jedna czwórka (z techniki) i reszta szóstek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Ja jestem.... hmm... i humanistą i ścisłowicem :] Jednak spostrzegłem że wszystko zależy od nauczyciela ;] Generalnie człowiek lubi sie uczyć :wink: Teraz w szkole dla mnie najwieksza porazka byla 4 z historii ( babka bardziej kurna patrzy jak ja pisze ( toż to 2 z zeszytu ! ) na lekcjach ludzie mało nie zasypiają, siedzi kucze i czyta z ksiazki ktora mam przed nosem i udaje że prowadzi lekcje. Co innego miałem w podstawowce, siedziałem mozna powiedziec z otwarta geba na lekcjach i chłonołem wiedze ) lecz dostalem po raz pierwszy w zyciu 5 z polskiego ( to sie nazywa nauczyciel ) a fizyka chemia ? no problemo 5 ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ja ogólnie jestem urodzonym humanistą, który po szkole podstawowej popełnił największy błąd swojego życia i poszedł do technikum mechanicznego :( To było straszne - codziennie same przedmioty zawodowe o silnikach okrętowych i eksploatacjach maszyn :evil: Co pół roku byłem zagrożony z 5-6 przedmiotów :mrgreen: Z fizyki lubiłem tylko elementy przyrodnicze, zjawiska fizyczne - stany skupienia, rozchodzenie się fal itd., a zmorą było dla mnie obliczanie czegokolwiek. Na szczęście, dawno już mam to wszystko za sobą - teraz największe problemy są z przygotowaniem materiałów na zajęcia z systemu partyjnego Polski czy doktryn politycznych i wykucie się z teorii polityki i międzynarodowych stosunków politycznych. Ale - jakoś to będzie :wink:

Generalnie człowiek lubi sie uczyć :P
Człowieku, ty bredzisz :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Generalnie człowiek lubi sie uczyć :wink:

Człowieku, ty bredzisz :mrgreen:

Dla mnie to jest chyba najlepsza motywacja - nie idę do szkoły po to, by pośmiać z nauczycieli, czy z innych, ale idę po to by się czegoś nauczyć, nie być takim jak 80% mieszkańców ZSRR w roku 1921.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.