Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Jestem:  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • humanistą
      48
    • ścisłowcem
      11
    • humanistą i ścisłowcem
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

Niestety jestem tylko "humanistą" (piszę niestety bo prawdziwy humanista powinien być wszechstronny), chociaż może nie jest tak źle, lubię biologię i i fizykę, ale gorzej z chemią, a z matematyką to lepiej nie wspominać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Ja humanistą jestem, bo jak już wcześniej napisałem, nienawidzę fizyki i chemii :roll: .Nie lubię też matematyki i biologii.Za to na historii uczy mnie pani, która kompletnie mnie ignoruje, myli się i zapomina początku zdania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie humanistką, ale np. mój chłopak jest genialnym ścisłowcem i jednocześnie wielbicielem historii. Jedna wada? Nie potrafi zapamiętać dat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkelf   

Zdecydowanie human :( ! Nie mam większych problemów z naukami ścisłymi, przynajmniej na razie, ale raczej mnie one nie interesują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Zdecydowanie humanista, z matematyki wystarczy mi tylko wiedza nazwę ją liczeniowo-bankowa, a nie funkcje i inne niech to robią osoby, które to lubią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jestem humanistką ale jeśli chodzi o matematykę czy chemię też nieźle mi idzie. Gorzej z fizyką. Ale jeśli patrząc na to ogólnie to wychodzi że humanistyka jest mi bliższa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

Jestem chyba najbardziej humanistyczna osoba w moim mat-fizie ;) A przynajmniej jedna z najbardziej, a potrzebuje i tego i tego (matura i z matmy i z historii :D). Matma jeszcze spoko ale fizyka to czesto kleska.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Jestem humanistą, ale może to wina nauczycieli, którzy nie potrafili nauczyć mnie matematyki i fizyki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wystarczy mi tylko wiedza nazwę ją liczeniowo-bankowa,

Nortonie, czyżbyś był bankowcem jak i ja? ;)

A ja jestem i ścisłym umysłem, i humanistą. W szkole byłem w klasie mat-fiz i startowałem w olimpiadach historycznych. W matematycznych zresztą też :D

Jednocześnie uwielbiałem jęz. polski i fizykę. Pisałem wiersze, opowiadania i chodziłem na kółko informatyczne. Uwielbiałem fizykę, jest taka logiczna i czytelna. Ale historię po prostu kochałem...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Vissegerd, jak ja to czytam to tylko jedno przychodzi mi do głowy - istny człowiek renesansu :P

W olimpiadach matematycznych też brałam udział ;) Na jednej z nich było takie zadanie - podano wymiary białych i czarnych łatek z piłki do nogi, podano również powierzchnię piłki i kazano obliczyć ile łatek jest na tej piłce. No i ja zamiast policzyć, zwizualizowałam sobie piłkę i policzyłam na niej te łatki :mrhappy: Ku mojemu zdziwieniu policzyłam dobrze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Można odwrócić pytanie czy jakiś "ścisły" udziela się na tym humanistycznym forum ?? Jeżeli tak , to jest to wyjątek potwierdzający regułę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem humanistką ;) w szkole historia i polski to jest to (tzn. nawet w szkole :razz:)! Lubię dobre książki, trochę interesuje się filozofią, teatrem ;) ale, na przykład lubię też fizykę, a w zadaniach algebraicznych uspokajam nerwy :razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Zdecydowanie jestem humanistką, chociaż wolałabym mieć większy talent do przedmiotów ścisłych. A ze ścisłych to zdecydowanie najbardziej lubiłam matematykę, biologia mnie koszmarnie nudziła, chemia była nawet fajna, a największy mój problem był z fizyką, bo mi się nigdy nie chciało z tego uczyć i zawsze miałam nędzne 3 na sprawdzianach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.