Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Mój ulubiony aktor/aktorka to...

Rekomendowane odpowiedzi

tusk   

1. Al Pacino - za filmy: Godfather, Scarface, Sea of love, Rekrut, Bezsenność i całą resztę

2. Angelina Jolie - przede wszystkim za Tomb Ridera i Przerwaną lekcję muzyki

3. Jackie Han i Jet Lee (wszystko jedno który z nich gra - jestem ignorantem i są dla mnie prawie tacy sami:P)

4. Jim Carrey - wiadomo :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Edward Norton - dla mnie absolutny nr. 1

Bruce Willis

Harrison Ford

Samuel L. Jackson

Mel Gibson - głównie za "Hamleta" w reżyserii Zeffirellego.

Woody Allen :(

Co do aktorek - Natalie Portman i Nicole Kidman. Te dwie lubie m.in. za dobór filmów w których grały.

A dla panów mam cytat z bardzo znanego cyklu fantasy: "Mądrze zaczynają, a zawżdy na d... kończą" :lol::lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
A dla panów mam cytat z bardzo znanego cyklu fantasy: "Mądrze zaczynają, a zawżdy na d... kończą"

To cytat z Milvy? :lol: , podsumowujący monolog Jaskra?

Nie mam swoich "idolów", ale na aktorów, na których lubię popatrzeć:

R. Crowe - za "Gladiatora" i "Pana i Władcę na końcu Świata".

S. Weaver - rzecz jasna, za "Obcych"

K. Reeves - za "Matrixa"

M. Hryniewicz za "Zmienników"

M. Kondradt za "Dzień Świra".

Na pewno są ich dziesiątki, ale tyle mi "na szybko" przyszło do głowy.

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Edward Norton - w mojej opinii najlepszy aktor młodego pokolenia, genialna gra w "Lęku Pierwotnym", potem potwierdził swój kunszt w "Fight Club" i "American History".

Al Pacino - świetne role w "Człowieku z blizną" , "trylogii "Ojca Chrzestnego" i "Zapachu kobiety". Super zagrał także w "Adwokacie diabła". W każdym filmie trzyma wysoki poziom.

Marlon Brando - legenda kina, niektórzy go krytykują inni kochają, dla mnie wielki aktor, jego kreacja w "ojcu chrzestnym" na zawsze zapisała się w historii kina.

Jeżeli chodzi o babki, to jest sporo, które podobają mi się wizualnie, bo ładnie wyglądają na ekranie, ale nie mam jednej ulubionej aktorki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Mel Gibson,

Sean Connery.

Christopher Lambert

Emma Thompson

Audrey Hepburn

Salma Hayek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkelf   

Aktorzy: Clint Eastwood, Johny Deep, John Burton, Sean Connery, Pierce Brosnan, Russell Crowe.

Aktorki: Keira Knightley (nietwierdze, że jest zgrabna, ale bardzo podoba mi się z twarzy), Angelina Jolie, Jessica Alba, Marion Cotillard, Brigitte Bardot (za młodu), Marilyn Monroe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Al Pacino szczególnie za Ojca Chrzestnego i (UWAGA) Cezary Żak za rolę w Tajemnicy Twierdzy Szyfrów (moim zdaniem zagrał najlepiej ze wszystkich aktorów) i wszystkie jego filmy.

Z zagranicznych aktorów najbardziej cenię sobie Toma Hanksa za Zieloną Milę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z aktorów: Janusz Gajos, Marek Kondrat, Wojciech Pokora, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Max von Sydow, Louis de Funes, Peter Sellers, Anthony Hopkins, Johnny Depp, Mel Gibson, Marlon Brando i Nicolas Cage. A z aktorek Krystyna Janda, Ewa Szykulska, Renata Dancewicz, Audrey Hepburn, Gina Lollobrigida, Claudia Cardinale, Brigitte Bardot, Goldie Hawn, Cameron Diaz, Penelope Cruz i Ziyi Zhang.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

K. Costner, M. Gibson, R. De Niro, M. Brando

J. Englert, R. Wilhelmi, W. Gryń, J. Gajos, T. Łomnicki, B. Pawlik, D. Olbrychski, J. Bińczycki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Liam Neeson, Johnny Deep, Brad Pitt, Eric Bana, Sullivan Stapleton, Philip Winchester, Tom Hanks

Z naszego podwórka to zdecydowanie Marcin Dorociński.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.