Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najgorszy film jaki widziałem to...

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Idiotyczny... co niesie za sobą jego śmieszność ;) To co jest głupie, często bywa śmieszne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ojej94   

"Pierwsza miłość" Nienawidzę, gdy mój dziadek go ogląda!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
redbaron   

Najgłupszy, najdenniejszy i w ogóle najżałośniejszy t był "Wysłannik Przyszłości" [chyba taki tytuł - oryginał "The Postman"].

Streszczenie fabuły: USA po wojnie atomowej, rządzą gangi itp. Jakiś koleś [Kevin Costner] znajduje zamochód listonosza sprzed katastrofy ze szkieletem listonosza i listami. Przebiera się i zanosi te listy. No i robi ogromne wrażenie, ludzie dają mu nowe listy, daje nadzieję na przyszłość, wciska, że są NOWE STANY ZJEDNOCZONE itp. Listonoszy jest coraz więcej - przysięgają na życie, że będą dowozić listy - a taki ZŁY z gangu na nich poluje i zabija/torturuje. No i potem jakoś okazuje się, że te NOWE STANY ZJEDNOCZONE istnieją na prawdę i przywracany jest pokój i demokracja. Tyle z tego zapamiętałem. Żałosne, prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ten film warto obejrzeć dla jednej pięknej sceny. Costner stanął przed grupą młodych poczciarzy, jeden z przybocznych:

- Powiedz coś, żeby wiedzieli że to ty.

- To ja!

Film nie był taki najgorszy, ot amerykańska bajka. Lepsze te od dziwnych '2012' czy tego typu chłamu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
redbaron   

Wiesz, jak porównam listonoszy ginących za dostarczanie listów z tym, co robi Poczta Polska, to mi się akurat dużo żółci zbiera. Nie powiem, są fajni, nawet bardzo fajni listonosze (np. ten, który ma rejon tam, gdzie mieszka moja mama), ale u nas NAGMINNIE mylą listy między jednym a drugim hotelem asystenckim, nie zostawiają awizo itp.

Więc ta żółć w połączeniu z tym amerykańskim patosem spowodowała, że film dostał taką, a nie inną ocenę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba było tak od razu ;)

Ale jeżeli ktoś szuka naprawdę szokujących 'doznań' filmowych to polecam Mega Shark vs Giant Octopus - to jest dopiero mocne :)

lub jeden z najgorszych filmów wszech czasów, czyli legendarny 'Plan 9 From Outer Space'

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ale jeżeli ktoś szuka naprawdę szokujących 'doznań' filmowych to polecam Mega Shark vs Giant Octopus - to jest dopiero mocne smile.gif

Jak pierwszy raz zobaczyłem scenę ataku na samolot, przez parę dobrych minut nie mogłem przestać się śmiać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

''Walkiria''... kolejne roztkliwianie się nad bohaterem Clausem von Stauffenbergiem...

A przy przegryzaniu niszczyciela, trzeba było życzyć ''Smacznego'' tej rybce. :)

A scena ataku na samolot.. efekt taki sam jak u Albinosa. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

"Stay Alive". Poszłam na to do kina, bo myślałam, że szykuje się całkiem ciekawe kino grozy. Okazało się, że istnieje gra komputerowa, która zabija - tak jak zginiesz w grze, tak giniesz naprawdę. Okazało się też, że wymyśliła ją ELŻBIETA BATORY, której duch mieszka w willi gdzieś w San Francisco czy coś takiego.

Żal na kółkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pan k   

Oszukać przeznaczenie 4 i wszystkie poprzednie części . Fabuła jest podobna i zakończenie też. Jedynie efekty specjalne są ciekawe. 4 część tego filmu była 3 D i dlatego efekty specjalne były na wysokim poziomie. Nieproszeni goście trzymającym w napięciu thrillerze “Nieproszeni goście” śmiertelna rozgrywka rozpoczyna się w momencie, kiedy Anna (Emily Browning) wraca do domu z leczenia psychiatrycznego. Opis ciekawy. Gdy dojdzie do połowy to staje się nudny i nic się nie dzieje. Zakończenie jest pozbawione sensu bo okazuje się że była to wyobraźnia tej bohaterki. Polskie i Amerykańskie filmy romantyczne fabuła podobna i zakończenie też.

Edytowane przez pan k

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

"Na Wspólnej" - po pierwsze denne dialogi , po drugie wolna akcja, a po trzecie ... tytuł - powinno być: Przy Wspólnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.