Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najgorszy film jaki widziałem to...

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

"Quo vadis" polskiej produkcji...po prostu śmieszny teatr...beznadzieja, dno

"Pearl Harbor"

oraz reszta amerykańskich filmów o IIWŚ sprzed 20 lat - bo przestawiają ją jak zabawę jak dla harcerzy...a nie wojnę..śmieszne - nie chodzi mi o efekty specjalne - no ale to, co w ogóle przedstawiają...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja sie "uczepie" ogolnie wszystkich amerykanskich produkcji ,ktore sa zalosne np. Rambo i nne tego rodzaju filmy . Ich poziom intelektualny jest zerowy a co najgorsze sa nierealistyczne .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   
Ja sie "uczepie" ogolnie wszystkich amerykanskich produkcji ,ktore sa zalosne np. Rambo i nne tego rodzaju filmy . Ich poziom intelektualny jest zerowy a co najgorsze sa nierealistyczne .

mogę się pod tym podpisać...aktualnie zalezy jeszcze jaki to jest gatunek - i kto w filmie gra - możemy się przekonać, jak wyszedł świetnie SPR oraz BoB :wink: - a jak np. "American Pie" :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nawidzę "Mody na sukces". To serial, który wciąż ogląda moja kochana babcia. Widząc co tam już wyprawiają pozostaje tylko... :573:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Hahaha, "Moda na Sukces" towarzyszy od lat chyba większości babć :D Bardziej odpowiadał by tytuł "Niekończąca się opowieść" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę Bonda i podobnych, głupich filmów bez fabuły i z beznadziejną obsadą.

James Bond to klasyka genialny film i nie można powiedzieć, że bez fabuły. Piękne kobiety + wartka akcja + Doktor Q tworzą ciekawy film, oglądnołem wszystkie Bondy niektóre kilka razy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Nie chcialem sie wychylac ale ja jestem fanem Jamesa .....uwielbiam tego bohater i kazdu odcinek ogladalem minimum 3 raqzy ;] .

Bond to najlepsza bajka jaka ogladalem , dlatego gdy bylem mlodszy zamiast Dobranocki wolalem obejrzec przygody agenta 007 ;] - jezeli bedziecie odbierac ten filma taka jak ja to Wam sie spodoba ale jezeli nastawicie sie na realizm to nawet nie zaczynajcie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ango   

Bond i fabuła? Piękne kobiety? Hmm...

Ale każdy ma swoje zdanie i swoje kryteria obiera. Ta ostatnia laska mi się nie podoba ( ta z krótkimi włosami, chociaż cialo ma fantastyczne ale ta twarz... i zero wdzięku ). Chcę zaznaczyć że lubię oglądać piękne kobiety np Kidman ale jakieś beznadziejne lale z filmów bonda to nie.

I chyba muszę zaznaczyć że nigdy nie obejrzałam Bonda do końca, ale starałam się (!) bo nie lubię oceniać rzeczy których do końca nie znam ale w Bondzie jest za dużo śmiesznych scen akcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.