Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie napiszcie o swoich historycznych sukcesach w olimpiadach i konkursach, ciekawe ilu olimpijczyków jest na forum i z jakimi sukcesami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem laureatką żadnego ważnego konkursu. Udało mi się zakwalifikować do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii – niestety do etapu wojewódzkiego zabrakło mi 5 punktów…

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Ja wyszedlem ze szkoly w olimpiadzie z historii w gimnazjum , pisalem w Rzeszowie ten na laureata ale był beznadziejny i slabe miejsce mialem. Ale w szkole mialem pierwsze miejsce nie chwalac się.

Ale wiem że Estera na olimpiade sie szykuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Ale wiem że Estera na olimpiade sie szykuje.

Ty za dużo o mnie wiesz :):) Mam nadzieję, że i Ty się szykujesz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   
Ty za dużo o mnie wiesz :):lol: Mam nadzieję, że i Ty się szykujesz :D

Nie tak znowu dużo :)

Dużo to roboty muszę się zastanowić .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Dużo to roboty muszę się zastanowić

Startuj, jak Cię grzecznie proszę :):lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Spokojnie to poważna decyzja.

Tomek91// Przepraszam, ale musiałem poprawić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Spokojnie kobieto to poważna decyzja.

"Kobieto", niejedna to za taką odzywkę nie odzywała by się do mnie przez tydzień co najmniej :) .

Ja tam na olimpiadę z historii poszedłem niemalże z ulicy. We wtorek się dowiedziałem a w czwartek już pisałem, i to tylko dlatego, że koleżanka mnie poprosiła. Chciała iść na olimpiadę ale nie sama, to mnie zaciągnęła (co prawda byłem chory i ledwo co kojarzyłem, ale czego się nie robi dla pięknych pań:(.

Pamiętam, że pisałem na temat miejsc w Warszawie związanych z powstaniami narodowymi. Wszystko leciałem z pamięci, a to Belweder, kawiarnia "Honoratka"(?), Arsenał, Krakowskie Przedmieście, Cytadela, pomnik upamiętniający 21 p.p. "Dzieci Warszawy" za 1831 etc. Żałuję tylko, że w temacie było to słowo "powstania narodowe". Powstanie warszawskie nie łapie się na narodowe, więc automatycznie odpadał mi niezwykle bogaty materiał na pracę, a że jest to jeden z moich ulubionych tematów to miałbym o czym pisać. Ponoć niewiele zabrakło mi do tego aby przejść dalej, ale cóż, było minęło:)

Ja jakoś tak zawsze chodziłem na olimpiady, jednego dnia się dowiadywałem a kolejnego pisałem. Czy to z matematyki (raz udało mi się zająć jakieś dobre miejsce na olimpiadzie matematycznej, ale to dawno), chemii, historii, wos-u czy biologii... chociaż nie, do biologii to sie nawet przygotowywałem, ale jako że jestem umysł typowo humanistyczny... to jakoś mi ta biologia nie poszła ;) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Ponoć niewiele zabrakło mi do tego aby przejść dalej, ale cóż, było minęło:)

Skąd ja to znam :roll: Do olimpiady '06 przygotowywałam się tak intensywnie, że lektury czytałam nawet na Sylwestrze. Oczywiście zatrzymałam się na etapie drugim, ale wyciągnęłam z tego wnioski i do olimpiady w tym roku nic a nic się nie uczyłam, spędziłam za to bardzo miło czas w Zakopanem :) Właściwie to bym wcale jej nie pisała, ale mnie moja nauczycielka się uparła...

to jakoś mi ta biologia nie poszła ;) .

Mi akurat to właśnie z biologii szło najlepiej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Do olimpiady '06 przygotowywałam się tak intensywnie, że lektury czytałam nawet na Sylwestrze. Oczywiście zatrzymałam się na etapie drugim

No to jest nas troje, jeśli Was to pocieszy...;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

z przyrody w podstawowce finalista i z polskiego zabraklo 3% do woj.(z powiatu nikt nie pojechal) a teraz 2 gimnazjum i wczoraj z maty poleglem na 2 etapie a jutro z gegry 2 etap

[ Dodano: 2008-01-16, 14:14 ]

ha i z gegry jade na wojewodztwo :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.