Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
intervojager

Wywaleni z Facebooka

Rekomendowane odpowiedzi

jancet   
W dniu 29.11.2021 o 8:29 PM, intervojager napisał:

Osobiście nie

 Ja osobiście nie znam żadnego Donalda Trampa. Może to przez to, że nigdy w życiu nie:

 

W dniu 29.11.2021 o 8:29 PM, intervojager napisał:

włanczałem radia, telewizora i internetu

 

Zdecydowanie nie włanczałem. Zdarzało mi się te narzędzia włączać. Sporo też słyszałem o Donaldzie Trumpie, choć o Donaldzie Trampie zgoła nic.

Więc jednak włącz - czy też włoncz - to coś, co Ci doradza Gregski (nie Grecki). Sądzę zresztą, że masz ją włączoną - tylko ortografię masz w dupie i Ci z tym dobrze. I - uprzedzam - nie tłumacz się dysgrafią, bo ja też ją mam. Nie wiem, czy też. Tylko że nie mam jej w dupie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
W dniu 28.11.2021 o 7:17 PM, gregski napisał:

algorytm nie rozpoznał języka którym się posługujesz

 

Sorry, Gregski, ale posługiwałeś się zbyt wyszukiwanymi sformułowaniami, by taki idiota, jak nasz interlokutor, je pojął. Wbrew swym zasadom uciekłem się do wulgaryzmów. Było to uzasadnione, ale zapewne błędne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Jancet, chyba nasz kolega Ci "gula rozhuśtał" :D

Luzik, niech chłop włanczy co morze i niech walczy bochatersko z Fejsbukiem.

Przynajmniej będzie miał zajęcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
W dniu 6.12.2021 o 1:36 PM, gregski napisał:

Jancet, chyba nasz kolega Ci "gula rozhuśtał" :D.

 

Słusznie, nieh walczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No i zajecie miałem i wygrałem. A już miałem przygotowane pismo do UODO. Ale konta mi nie odblokowali. Czytając wasze jak najbardziej merytoryczne wypowiedzi na moją "radosną twórczość" doszłem do wniosku iż forum pod względem intelektualnym umarło -kondolencje proszę składać na żal.pl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
9 hours ago, intervojager said:

No i zajecie miałem i wygrałem.

oraz

9 hours ago, intervojager said:

Ale konta mi nie odblokowali.

To na czym ta wygrana polega?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Czytając wasze jak najbardziej merytoryczne wypowiedzi na moją "radosną twórczość" doszłem do wniosku iż forum pod względem intelektualnym umarło

Cóż, starałeś się, jak mogłeś, aby je wznieść na wyżyny intelektualne, ale się nie udało. Tak też się zdarza.

Nie marnuj już czasu i znajdź sobie inne forum, które może jest jeszcze do ocalenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
euklides   

Czytając te Wasze powyższe rozważania można dojść do wniosku że od czasu jak ludzkość zaczęła się żegnać z papierem i atramentem to zaczęła wchodzić na jakieś nowe, nieznane dotąd,  ścieżki rozwoju, których ja do końca pojąć nie mogę, jakieś UODO, skany, od/blokowania konta itp. to mnie w każdym razie przeraża, i chyba nie tylko mnie zważywszy że jest to forum historyczne a zatem raczej konserwatywne. I teraz dokąd nas te nowe drogi prowadzą? Czy czasem nie w przepaść?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
7 godzin temu, euklides napisał:

od czasu jak ludzkość zaczęła się żegnać z papierem

 

No cóż, kiedyś sądzono, że komputeryzacja przyczyni się do zmniejszenia zużycia papieru. Okazało się, że było odwrotnie - zużycie papieru znacznie wzrosło.

 

7 godzin temu, euklides napisał:

forum historyczne a zatem raczej konserwatywne. I

 

Wypraszam sobie. Uważam się za postępowca. No może konserwatywnego postępowca :) .

 

8 godzin temu, euklides napisał:

I teraz dokąd nas te nowe drogi prowadzą? Czy czasem nie w przepaść?

 

No nie wiem. Mi komputeryzacja i internetyzacja dała możliwość wymiany myśli z osobami, interesującymi się historią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie zablokował jak mi. Mam cynk z przyjaciół z UE iż pracuje się w Brukseli nad zmianą prawa mającego ukrucić tego typu praktyty co według  mnie jest nonsensem -na WP, Onecie i interii te praktykisą stosowane od lat, firmy prywatne mają dowolność prawną o . A wiecie za co zostałem ocenzurowanym na Qwore? Za to. https://intervojager.blogspot.com/2022/01/qwore-cenzore.html W sumie koń by się uśmiał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
euklides   
W dniu 10.01.2022 o 7:48 PM, jancet napisał:

No cóż, kiedyś sądzono, że komputeryzacja przyczyni się do zmniejszenia zużycia papieru. Okazało się, że było odwrotnie - zużycie papieru znacznie wzrosło.

(...)

 

Jednak ten papier wyraźnie abdykował. O ile kiedyś, kiedy jeszcze używano atramentu, papier służył do przekazywania informacji ewentualnie do dokumentowania czegoś to teraz raczej służy do ukrywania czegoś, nie koniecznie prawdy, a nawet do fałszywek (choćby faktury). Słyszy się o jakichś kilkusetstronnicowych tekstach dotyczących przepisów  prawnych czy procedur ekonomicznych które, według mnie, można byłoby zawrzeć na 2 - 3 stronach. Oczywiście mętne redagowanie przepisów i procedur było i kiedyś teraz jednak wyraźnie się nasila. Stąd moja wątpliwość co do kierunku w jakim to wszystko zmierza.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.