Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
intervojager

Wywaleni z Facebooka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Donald Tramp dostał bana na Facebooku zresztą większąść z nas wie dokładnie za co. Dotknęło to też mnie i kolegi pofachu. Teraz FB rząda od nas skanu dowodu osobistego. A przecież to dane sa bardziej wrażliwe niż numer telofonu -a 2 000 000 nómerów telefonów wyciekło im z bazy danych z winy człowieka. Więc jakie zaufanie mamy dażyć tak dużą firmę, iż nie jest w stanie upilnować lojalności swoich pracowników jeśli ch odzi o przetważanie danych osobowych swoich klientów? Okazuje się iż klucza którym posługuje się FB przy zamykaniu kont nie którym użytkownikom to za mało -muszą posługiwać się jakimś innym kluczem niż łamanie netykiety, czy też nie przestrzeganie regulaminu bo w znanych mi przypadkach do tego nie doszło. A więc w co z nami zaczyna grać Facebook? W bingo dla nie dorozwojów? Przypominam iż dane ze skanu dowodu osobistego mogą posłóżyć do kradzieży tożsamości. 

Edytowane przez intervojager
ortografia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No i mleko się rozlało. Złożyłem protest do administratora za pomocą formularza. Okazuje się iż działnia te nie zgodne z RODO, w podebnej sprawie UDO prowadzi postepowanie wobec Litewskiej firmie Wintend. https://uodo.gov.pl/pl/138/1978

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
19 godzin temu, intervojager napisał:

większąść pofachu rząda sa telofonu nómerów dażyć ch odzi przetważanie dorozwojów? posłóżyć

 

Jeżeli chodzi o mój pogląd na tę sprawę, ta takim niedorozwojom, jak intervojager, zabroniłbym wszelkich form udzielania się publicznego.

 

Imbecylizm należy tępić w zarodku, wszędzie, zawsze i bez przerwy. Podobnie jak kalanie naszego ojczystego języka.

 

Bez poważania, wręcz przeciwnie

 

jancet

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Co prawda może nie powinienem się wypowiadać w tym temacie jako, że nie mam i nigdy nie miałem konta na FB ale pomyślałem sobie, że algorytm nie rozpoznał języka którym się posługujesz. Może zostałeś zbanowany gdyż zachodziła obawa, że jesteś jakimś terrorystą posługujący się szyfrem i knującym jakiś zamach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tekst po poprawie ortografii brzmi: Nie tylko Donald Tramp dostał bana na Facebooku zresztą większość z nas wie dokładnie za co. Dotknęło to też mnie i kolegi po fachu. Teraz FB żąda od nas skanów dowodów osobistych. A przecież to dane są bardziej wrażliwe, niż numer telofonu – a 2 000 000 numerów telefonów wyciekło im z bazy danych z winy człowieka. Więc jakie zaufanie mamy darzyć tak dużą firmę, iż nie jest w stanie upilnować lojalności swoich pracowników, jeśli ch odzi o przetwarzanie danych osobowych swoich klientów? Okazuje się, iż klucza, którym posługuje się FB przy zamykaniu kont niektórym użytkownikom to za mało – muszą posługiwać się jakimś innym kluczem, niż łamanie netykiety, czy też nieprzestrzeganie regulaminu, bo w znanych mi przypadkach do tego nie doszło. A więc w co z nami zaczyna grać Facebook? W bingo dla nie dorozwojów? Przypominam, iż dane ze skanu dowodu osobistego mogą posłużyć do kradzieży tożsamości. P.S. No i mleko się rozlało. Złożyłem protest do administratora za pomocą formularza. Okazuje się, iż działnia te niezgodne z RODO, w podebnej sprawie UDO prowadzi postepowanie wobec Litewskiej firmie Wintend. https://uodo.gov.pl/pl/138/1978 .

 

Rozumiem iż robienie błędów ortograficznych łamie netykietę. Po raz kolejny przpraszam. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@grecki -FB ma fajną korektę ortografii. Czy próbowałeś napisać posta ze smartofona z zabrudzonym szkiełkiem mając problemy ze wzrokiem? Za to na FB bana się nie dostaje. P.S. @ wcale nie oznacza iż ktoś jest małpą -tylko to wiadomość kierowana do niego, takie rozwiązanie fukcjonuje na wykop.pl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

@grecki -FB ma fajną korektę ortografii.

 

Gregski. Teraz musisz już udawać Greka. Może Fodele Ci pomoże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie: https://polszczyzna.pl/sprawdzanie-pisowni/ .Jak Pisałem drugą sprawę spadkową to sąd moe zwracał uwagę na ortografię ale na treść. Co prawda sędzina powiedziała do mnie get out, ale nie ze względu na ortografię która u mnie leży i kwiczy ale błędy w pełnompcnictwie -zapomniałem dopisać kim byłem dla ston. A i tak wyszło sprawiedliwie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Jest taki kawał o chłopie, co sikał w łóżko. Koledzy poradzili mu, żeby poszedł do psychologa. Zapytany, czy pomogło, powiedział że tak. Nadal się moczy, ale teraz jest z tego dumny! 

 

Kolega też po takiej kuracji ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
10 hours ago, intervojager said:

Czy próbowałeś napisać posta ze smartofona z zabrudzonym szkiełkiem mając problemy ze wzrokiem?

Tak. Próbowałem wielokrotnie. Zwykle zaczynałem od przetarcia telefonu i założenia okularów.

No, ale rozumiem, że taka ekstremalna opcja nie jest dostępna dla każdego.

 

A tak w ogóle to o czym rozmawiamy? FB jest prywatną platformą. Nie chcą Cię tam i tyle. Szanuj własność prywatną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
W dniu 28.11.2021 o 7:19 PM, intervojager napisał:

Donald Tramp

 

Kto to jest Donald Tramp? Ktoś go zna?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie -ale problemu nie widzę by poznać go osobiście jednego z najbogatszych ludzi na świecie i byłego prezydenta USA. Jeśli tak piszesz oznacza to iż od 6 lat nie włanczałeś radia, telewizora i internetu żyjąć w spokoju ducha w swojej bańce informacyjnej,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Myster Grecki: Ale gdy by nie ta prywatna platworma informacyjna -nie było by protestów np. przeciw ACTA. Jak powiesz mi teraz kto zorganizował 65-tysięczny protest przeciw ACTA w Krakowie -jesteś królem. A o moim wkładzie nie prubuj się nawet wypowiadać -bo nie znajdziejsz potwierdzenia. A że zrobiłem akcje reklamową w Google AdWords na rzecz fundacji Panopticom? Zaciemnienienie internetu zgodne z czasem mojej akcji reklamową? I tak będzie z moją prywatno-publiczną wojną z FB. Są na świecie takie rzeczy iż fizjonomom się nie śniło jak to mawiał Ferdynad Kiepski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

To ja będę "prubował" ci coś jednak poradzić.

Zainstaluj sobie coś co będzie ci sprawdzać tekst bo biedaki mogą nie zrozumieć o co ci chodzi.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumieją iż w Urzędzie pracy nikt po dane pracodawcy ich nie odsyła do doradcy zawodowego i iż zamiennikami mogą naprawiać swoje samochody. Ale dla czego -masz rację.  Zrobię co mam do zrobienia i idę spać. A że w mediach coś pierdną -ale akurat to nie będzie o mnie -nie jestem medialny ale skuteczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.