Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tomek91

Nauczyciele homoseksualiści, propagowanie homoseksualizmu

Rekomendowane odpowiedzi

Równie dobrze można by się zastanawiać, czy jakikolwiek nauczyciel rozbudzony seksualnie (czyli de facto jakikolwiek człowiek w ogóle, bo osób aseksualnych jest b. mało) powinien uczyć w podstawówce - przecież może propagować seks, nie można przecież dopuścić do kontaktu dzieci z osobą, która ma doświadczenia i myśli o seksie zapewne kilka razy dziennie.

Nie rozumiem, dla czego większości osób homoseksualista kojarzy się z rozerotyzowanym, nieprzyjemnie wyglądającym i chcącym wszystkich przerobić na swoją modę "pedałkiem", lub rozwydrzoną, brzydką i zawsze na wpół nagą "lesbą". Tj. podejrzewam, że ogromną rolę odgrywa fakt, że właśnie takie osoby pokazuje się, lub też pokazują się same - w mediach, na paradach, afiszują się ze swoją odmiennością na ulicy. Najbardziej przekonującym argumentem za tym, że homoseksualista to zwyczajny człowiek, jest fakt, że statystycznie jest ich około 3%, a więc gdyby każdy odpowiadał temu stereotypowi, osoby zgodne z podanym powyżej opisem widywałoby się znacznie częściej, niż to ma miejsce.

Nie rozumiem też, co ma oznaczać stwierdzenie "propagowanie homoseksualizmu" - jeśli nakłanianie do tolerancji, uświadamianie uczniów na wychowaniu seksualnym, jaka jest istota tego zjawiska, to próby zakazu przekazywania takich treści są oburzające. Jeśli chodzi zaś o "nawracanie" dzieci na homoseksualizm, to nie wyobrażam sobie czegoś takiego, bo każda osoba, która ma choć blade pojęcie na ten temat (a większość homoseksualistów raczej ma) wie, że jest to zaburzenie wrodzone, i że nie da się, poprzez perswazję, medycznie czy jakkolwiek inaczej zmienić orientacji seksualnej człowieka. Jeżeli jednak miałoby dochodzić do takich prób, to oczywiście takiego nauczyciela należy ukarać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   
jest to zaburzenie wrodzone, i że nie da się, poprzez perswazję, medycznie czy jakkolwiek inaczej zmienić orientacji seksualnej człowieka.

O ile wiem tego nie udowodniono, możesz się powołać na wyniki jakichś badań?

Co do meritum - może różnimy się w podejściu, ale dla mnie Tolerancja to nie to samo co Akceptacja. Owszem, uczmy dzieci szacunku dla poglądów innych, ale nie mówmy, że homoseksualizm - będacy zaburzeniem, czyli czymś nienaturalnym, niezdrowym - jest OK.

Nie mam wcale takiego obrazu "homosiów" jak twierdzi Złomiarz, jednak uważam, że należy wprost powiedzieć, że to rodzaj dewiacji i jakikolwiek wzorzec takiego zachowania może wywrzeć wpływ na młodych ludzi czerpiących wzory z nauczyciela (nota bene takie związki homoseksualne powstają bodaj najszybciej, o ile pamiętam wykłady o starożytnej Sparcie).

Jeszcze raz podkreślam - nie uważam, ze należy wywalić wszystkich nauczycieli homoseksualistów, ale nie powinni oni obnosić sie ze swoją orientacją - przykład: facet podjeżdżający po nauczyciela, dajmy na to WF, o skłonnosciach homoseksualnych po zajęciach nikogo nie zgorszy, ale jeżeli zaczną się całować to będzie to nie na miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem tego nie udowodniono, możesz się powołać na wyniki jakichś badań?

Dobry chwyt - naprawdę nie spotkałam się z podawaniem numeru artykułu w "Lancecie" przy tego typu pogawędkach.

Co do tolerancji i akceptacji - to ostatnio modne i często przywoływane rozróżnienie, który nie każdy rozumie. Niewiele ma wspólnego z uznaniem homoseksualizmu za zaburzenie lub nie, bo tutaj głos ma raczej WHO.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   
Dobry chwyt - naprawdę nie spotkałam się z podawaniem numeru artykułu w "Lancecie" przy tego typu pogawędkach.

Wystarczy mi link, chętnie przeczytam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ugle   

Modne ostatnio są różne nagonki na homoseksualistów - homoseksualistów odnoścnie ich tolerancji i równych praw...

Wspominano wyżej powielokroć, że głównym wyznacznikiem pracy nauczyciela jest jego warsztat, zaangażowanie merytoryczne i zainteresowanie przedmiotem...

jeśli wyznacznikiem miała byb być orientacja (w przyszłości może i rozodnicy i żyjący w konkubinacie czy też niewierni małżonkowie-też byliby odsówani od niesienia kaganka oświaty) to jest dla mnie równoważne z wyznacznikiem typu: "Blondynki", "Łysi", "Okularnicy" itp 'indywidua' nie powinni uczyć i nauczać. Hovk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kanfieta   

Z moich doświadczeń szkolnych wynika że, w zasadzie, uczniowie nie wiedzą nic o życiu prywatnym nauczycieli, albo wiedzą niewiele. Miałam paru wykładowców którzy dali mi bardzo wiele i nie mam pojęcia czy byli wiernymi żonami, mężami, chodzili do kościoła. Nie jak wychowywali dzieci itd.

Nie rozumiem dlaczego homoseksualizm miałby skreślać człowieka jako nauczyciela. Czy ludzie uważają, że jak się dowiem że moja nauczycielka od matmy kocha inaczej to zostanę z tego powodu lesbijką? Z zamiłowania do trygonometrii? To jakieś chore.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.