Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
elilux

Zdana obrona. Co na prezent?

Rekomendowane odpowiedzi

elilux   

Cześć, wiecie co mogłabym dać siostrze na prezent z okazji zdanej obrony pracy magisterskiej. Obronę ma za dwa tygodnie, ale wiem, że na pewno sobie poradzi, więc szukam w Internecie pomysłów na coś wyjątkowego. Może macie jakieś pomysły? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tu kieruj się zainteresowaniami siostry. Ja chciałem ostatnio swojej wcisnąć świetną moim zdaniem książkę ("niehistoryczną"), ale o dużych walorach edukacyjnych, jednak nie chciała jej "dotknąć". Czyta zaś bzdety bardzo naiwne. W tym wypadku najlepsze są pieniądze, albo karta podarunkowa z empiku na "określoną kwotę" np. 50 zł, wtedy ona sobie kupi co będzie chciała. Ja daję takie prezenty. (Karty są o tyle fajne, że jak książka więcej kosztuje, można spokojnie dopłacić walutą, jeden mają tylko mankament - chyba ważność jest tylko na rok.)

Edytowane przez Dziejopis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
10 godzin temu, elilux napisał:

Cześć, wiecie co mogłabym dać siostrze na prezent z okazji zdanej obrony pracy magisterskiej? 

 

Rozumiem, że zdaje ten egzamin dyplomowy na kierunku "historia"?

 

Ale i tak Ci nic nie podpowiem, poza ogólnikowym spostrzeżeniem Dziejopisa kieruj się zainteresowaniami siostry. Jak określisz te zainteresowania, to może coś podpowiem, a może nie, ale zapewne znajdzie się na forum ktoś, kto może coś podpowie. 

 

Co do pieniędzy czy kart podarunkowych, to rzecz względna. Jeśli uważasz, że siostra chciałaby kupić jakieś książki, i wie jakie, tylko kasy nie ma, to może OK.

 

Ale z drugiej strony prezent powinien być osobisty, niepowtarzalny, wypracowany przez darczyńcę. Podejrzewam, że większą radość sprawi jej "trafiona" książka za 20 zł, niż bon za 50 zł.

 

Ale ja z innego pokolenia jestem...

 

Życzę Ci udanego prezentu, a siostrze niczego nie życzę, żeby nie zapeszyć.

 

JC

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
3 godziny temu, jancet napisał:

Podejrzewam, że większą radość sprawi jej "trafiona" książka za 20 zł, niż bon za 50 zł.

Widać jestem z tego samego pokolenia co jancet

Moim zdaniem prezent jest nie tyle po to by kogoś obdarować ale po to by zadać sobie trud poznania co dana osoba pragnie, co by jej zrobiło przyjemność. Chodzi bardziejj o zbliżenie się do obdarowywanej osoby a mniej o sam fakt dawania.

Przynajmniej ja to tak rozumiem.

No ale ja to dziwny jestem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leoś   

A wycieczka zagraniczna? W sam raz po obronie. 

 

Seszele, Nowa Zelandia, Bora Bora czy nawet Kreta, Sycylia. 

 

Po sezonie jak raz. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się jeszcze nie domyślił, to jeden z wielu tematów, który jest li jedynie "zajawką", a w którym wreszcie autor/autorka tematu wstawia mniej więcej taką wypowiedź: znalazłam..." i tu następuje link reklamowy. Co zostaje usuwane przez niecnego secesjonistę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Brywa   

Ja po obronie dostałam pióro i zegarek :) Poczułam się trochę jak po I komunii (kiedyś były takie zestawy obowiązkowe ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.