Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
TyberiusClaudius

Kompromitacja (patronat nad książką "Słowiańscy królowie wielkiej Lechii")

Rekomendowane odpowiedzi

Zaiste, epidemia debilizmu rozszerza się... chyba głównie w umyśle Tyberiusza, i to w sposób zastraszający.

Na historia.org.pl zadaje pytanie co do powodów decyzji historycy.org.pl, po wyjaśnieniach Tyberiusz milczy, po czym pisze coś o historykon.pl, jakby nie uzyskał wcześniej satysfakcjonującej odpowiedzi od inkryminowanych portali. A źródłem jego wiedzy jest nie strona - jak napisał, a profil na FB. To dziwne bo sam Tyberiusz napisał:

a co do Ciebie Secesjonisto - to nie wierzyłbym w informacje z FB

To jak: skompromitowały się wspomniane portale czy raczej Tyberiusz - nie pytając się u źródła?

Moderator wysoki może odpowiadać za swoje forum, nie wiem czemu miałby się sumitować za innych,

I tego wszystkiego wymaga osobnik, który na FB określił się jako student historii, a jeszcze nie trafił na ten poziomie edukacji.

Pogratulować swobody mitomańskiej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wysoki   

Wysoki - czy tylko Historykon, Historycy i Historia.org.pl były tam wymienione?

Nie, ale jak wyglądała sprawa z pozostałymi trudno powiedzieć bez ich wypowiedzi oraz bez obejrzenia samej książki. Jednak skoro nastąpiła pomyłka z umieszczeniem na tym pakiecie log, które były przygotowane dla innego pakietu, to raczej te portale też nie dawały zgody.

Generalnie problem z patronatami przedstawił już wcześniej Jarpen, plus dał konkretne zdjęcie, ja poniżej wyjaśnię cały system.

Jeśli jakiś portal/forum itp. obejmuje patronat nad książką, to jego logo trafia na tył okładki.

W przypadku pakietu p. Bieszka doszło do pomyłki opisanej przez Jarpena wraz ze zdjęciem pakietu Kosem plus Sulejman - post nr 6, drugi link. Historycy.org objęli patronat nad pracą o Kosem, reszta portali, w tym Historia.org także (nie wiem jak z Sulejmanem, my nie obejmowaliśmy, za resztę się nie wypowiadam). Bellona przygotowała pakiet, dała na niego loga z książek. Potem przygotowano pakiet z książkami p. Bieszka i automatycznie przeniesiono loga z poprzedniego.

Tak właśnie loga trzech portali historycznych znalazły się na pakiecie p. Bieszka.

Jak widać żaden z nich nie dał zgody i była to pomyłka, najprawdopodobniej reszta portali także nie dawała zgody na patronowanie prac p. Bieszka. A mieć pewność można poprzez po prostu spojrzenie na tył okładki 1 i 2 tomu p. Bieszka. Jeśli ktoś objął je patronatem to jego logo tam będzie, jeśli nie będzie tam żadnego loga to będzie znaczyło, iż patronatem książek nie objął nikt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Za to w umyśle Secesjonisty kiełkują jakieś nader dziwne spostrzeżenia.

Dowiedziałem się o tym z podanej wyżej strony, a jest ona myslę - bardzo rzetelna, o czym świadczą ich wpisy (poza tym wszystko co anty-lechickie w mojej ocenie jest dobre i pożądane). Napisałem wiec wzburzony na forum, a dopiero dzisiaj rano doszła do mnie informacja, że to wszystko ponoć pomyliła, chociaż według mnie to żałosna próba uwierzytelnienia farmazonów niejakiego Bieszka..

PS. Na FB chcieli uczelnie to podałem :P poza tym nie ma już tej informacji na moim profilu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Za to w umyśle Secesjonisty kiełkują jakieś nader dziwne spostrzeżenia.

Dowiedziałem się o tym z podanej wyżej strony, a jest ona myslę - bardzo rzetelna, o czym świadczą ich wpisy (poza tym wszystko co anty-lechickie w mojej ocenie jest dobre i pożądane). Napisałem wiec wzburzony na forum, a dopiero dzisiaj rano doszła do mnie informacja, że to wszystko ponoć pomyliła, chociaż według mnie to żałosna próba uwierzytelnienia farmazonów niejakiego Bieszka..

PS. Na FB chcieli uczelnie to podałem :P poza tym nie ma już tej informacji na moim profilu.

... dwa portale zaprzeczają, forum zaprzecza, do tego oświadczenie historia.org.pl bazowało na informacjach z Bellony, ale kolega ma dalej wątpliwości, cudne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wysoki   

(...) dopiero dzisiaj rano doszła do mnie informacja, że to wszystko ponoć pomyliła, chociaż według mnie to żałosna próba uwierzytelnienia farmazonów niejakiego Bieszka..

Wiesz, każdy może wyrazić opinię, ale do podejrzeń warto mieć jakieś podstawy.

Po co ktoś by miał się bawić w umieszczanie log skoro te książki i tak doskonale się sprzedają?

Pierwsza część miała dodruki, teraz właśnie ze względu na zainteresowanie zrobiono pakiet ekskluzywny.

To nie jest tak, że te książki nie znajdują chętnych do zakupu i trzeba szikać sposobów reklamy, jest odwrotnie, są sukcesem sprzedażowym i dlatego są wydawane.

Edytowane przez Wysoki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

... dwa portale zaprzeczają, forum zaprzecza, do tego oświadczenie historia.org.pl bazowało na informacjach z Bellony, ale kolega ma dalej wątpliwości, cudne

Gdzie tak napisałrm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wysoki   

Tak, Jarpen wrzucił zdjęcie.

Okazało się po fizycznym sprawdzeniu pakietu o który toczyła się cała awantura, że na nim nie ma żadnych log. Po prostu na stronie Empiku zamieszczono błędne zdjęcie, przedstawiające jedno z projektów. Obecnie zostało tam przesłane i zamieszczone właściwe, przedstawiające prawdziwą sytuację.

Jak ktoś zainteresowany tutaj: https://dysk.onet.pl/link/m0tU0 można pobrać zestaw zdjęć przesłanych mi przez Bellonę, które przedstawiają wygląd fizycznie istniejącego pakietu.

Edytowane przez Wysoki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.