Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
jancet

Ocena rządów PiS

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.12.2016 o 08:59, Jarpen Zigrin napisał:

(...)

Tyle, że dzisiaj dla prawników nie są dobre czasy.

 

Lepsze były jak "rozparcelowano" warszawskie grunty?

Odpowiadając Bruno:

 

Cytuj

dziwię się Twoim wyborom

 

Pewnie jestem przedstawicielem "partii" jednoosobowej, jak to kiedyś zacytowałem Daniela Bella:

"neokonserwatyzm to w gruncie rzeczy: "sam Irving".

Staram się być liberałem, któremu konserwatyzm stawia pewne ograniczenia. Bez wątpienia sytuuję się na prawicy, co nie znaczy że każdemu kto również się tam sytuuje chciałbym podać rękę. Do pewnego czasu sekundowałem PiS-owi w jego sporze z Trybunałem, ale kolejne kroki w Parlamencie mnie zmierziły i zaniepokoiły.

Ale do KOD-u i tak się nie zapiszę.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
euklides   
19 godzin temu, secesjonista napisał:

(...)

I, jak myślę, zaskoczenie dla Bruno: też uważam, że PiS uskutecznia "bandytyzm prawny".

 

 

Co to jest ten "bandytyzm prawny"? Jeżeli macie jakieś jego historyczne przykłady to podajcie. Ja chyba jeden znalazłem. Tylko darujcie sobie ewentualnie protesty górników w Warszawie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

W zasadzie to jak tu sie boczyć na PiS skoro dzięki niemu Secesjonista i Bruno dali sobie wirtualnego buziaka (i to z dubeltówki!)?

 

Jednak kilku posunięć tej formacji zrozumieć nie potrafię. Tak jakby uparli się by tracić punkty zupełnie za darmo. Po co? Na co? 

Czy ktoś tam w ogóle myśli?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gregski napisał:

W zasadzie to jak tu sie boczyć na PiS skoro dzięki niemu Secesjonista i Bruno dali sobie wirtualnego buziaka (i to z dubeltówki!)?

 

 

A nawet miałem napisać: "ale całować się nie musimy?".

Na początku broniłem PiS, i dalej twierdzę, że przesadnymi są głosy KOD-owców o faszystowskim rządzie. Atoli PiS postępuje w Parlamencie... mocno po chamsku, co mnie się nie podoba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, secesjonista napisał:

 

A nawet miałem napisać: "ale całować się nie musimy?".

Na początku broniłem PiS, i dalej twierdzę, że przesadnymi są głosy KOD-owców o faszystowskim rządzie. Atoli PiS postępuje w Parlamencie... mocno po chamsku, co mnie się nie podoba.

Przesada? Toż Smok postulował wyrzucenie opozycji z Sejmu... nie przypomina to czegoś...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, TyberiusClaudius napisał:

Przesada? Toż Smok postulował wyrzucenie opozycji z Sejmu... nie przypomina to czegoś...?

A w którym miejscu?

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pomyliłem się.
Lepiej powiedz co wnoszą do tematu wstawiane przez Ciebie filmy?

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, TyberiusClaudius napisał:

Proszę bardzo.
Możemy wiedzieć, co te filmy wnoszą do tematu?

Czyli 90% a nie wszyscy  spełniało kryteria usunięcia. Za samo wycie. I nie z sejmu tylko z posiedzenia.

 

2. http://hartman.blog.polityka.pl/2016/12/17/koniec-kaczynskiego-wybory/#more-2010

 

3.  C0h9i0BWIAA1Ku1.jpg

 

Faktycznie pisiory nie robią tego:

 

C0hvzUAXEAAVhAV.jpg

i stąd protest.

Edytowane przez Smok Eustachy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wycie? No, ja tam uważam, że rządzący, są warci opozycji, a opozycja rządzących, ale akurat w sprawie głosowania za budżetem i innymi przeprowadzonymi na Sali Kolumnowej, opozycja ma rację. Inna sprawa, to to, że siedzą na sali plenarnej bez żadnego celu, czy pomysłu, a media im przychylne, próbują ich heroizować.
PS. A w jakim okopie mnie umiejscawia Secesjonista? Bo jestem bardzo ciekaw.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Odnotujmy pewien sukces medialny PiS-u: oto internauci na "słowo" roku 2016 wybrali wyrażenie "500+". By nie było łatwo, kapituła językoznawców wybrała: "Trybunał".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.