Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
TyberiusClaudius

Rodzimowierstwo Słowiańskie

Rodzimowierstwo  

7 members have voted

1. 1. Co sądzisz o inicjatywie powrotu do rodzimej wiary?

• Popieram
      2
    • Nie popieram
      3
    • Nie interesuje mnie to
      2
  2. 2. Co sądzisz o Rodzimowiercach?

• Dobrze, że wracają do korzeni
      2
    • Mam ambiwalentny stosunek
      2
    • To nieszkodliwi wariaci
      3

Recommended Posts

Potwierdzona. Jest ważną personą w RKP, można mu wierzyć. I proszę nie porównywać Ratomira do jakichś mlekożłopów z odmętów internetu i mnie do swojej osoby, bo sobie nie życzę.

Edited by TyberiusClaudius

Teodor   

Możesz sobie życzyć lub nie życzyć. Tu jest otwarta dyskusja i do momentu gdy nikogo nie obrażam mogę jednego nieznajomego porównać do drugiego i tak robię :)

A można zapytać gdzie to przedstawiono?

Możesz przybliżyć kwestię? Szukam w necie i nic nie znajduję, tylko centra nauki języków słowiańskich :P

Nie mam zamiaru uczestniczyć w jakichś pyskówkach. Jeżeli ktos sobie nie życzy to kultura nakazuje to uszanować. Na dalsze zaczepki odpowiadał nie będę. Administratorów przepraszam.

PS. Właśnie dostałem info, że po odliczeniu kosztów smyczy medali etc. i ich wysyłki zostaje 18 tys. Dokładna liczba zostanie poznana 10 marca.

Rzecz w tym, że Ty Tyberiuszu je zazwyczaj rozpoczynasz i prowokujesz. I proszę, nie ucz innych kultury.

Podtrzymam przy okazji swą opinię, że XXI- wieczne rodzimowierstwo jest po prostu zabawne.

Teodor   

Ogólnie "pogaństwo" czy tam "rodzimowierstwo" jest dość zabawne. Wierzyć nikomu nie zabrania się, ale jest ogólnie na poziomie logiki i spójności Latającego Potwora Spaghetti. Najzabawniejsze jest, że turbosłowianie się do niego często odnoszą, bo jak to szydłowski na youtubie wielokrotnie wyjaśniał, to Watykan odpowiada za walkę z historią Wielkiej Pogańskiej Lechii :D

Dalej plujcie na swoich czcigodnych przodków i ich święte wierzenia. Gratuluję. Mówiąc tak zachowujecie się jak kolaboranci podczas IIWŚ.

Co w tym jest śmiesznego? I co do tego mają mroki mówiące o imperium Lechii?

Lubicie być okradani okłamywani i gwałceni? Wasza wola!

Rozmawiamy tu o współczesnej formie kultywowania dawnych wierzeń, a nie o "czcigodnych przodkach". Czy Tyberiusz potrafi zrozumieć różnicę w desygnatach?

Bardzo często Tyberiusz sobie czegoś nie życzy i wciąż czuje się obrażany, bądź to czytamy z kim: to nie będzie dyskutował i komu to brak kultury.

Porównanie osób, mających krytyczny czy nawet prześmiewczy stosunek do reaktywacji dawnych wierzeń pogańskich, z kolaborantami czasu drugiej wojny światowej jest takim kuriozum, że trudno to nawet skomentować w sposób sensowny. Wpis pozostawiam, choć powinien być usunięty, jako piękny przykład kultury prezentowanej przez młodego rodzimowiercę i nieumiejętności ważenia słów.

A z mej strony Tyberiusz oczywiście otrzymuje kolejne ostrzeżenie.

secesjonista