Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pierwsze szacunki mogły niektórych zaskoczyć, mnie zaskoczył wysoki wynik (szacunkowy na chwilę obecną) Kukiza, choć nie łączyłbym tego z koncertem w Lublinie (jak sugerowali niektórzy).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Ja go szacowałem na 3 miejsce ale dawałem z 5 procent mniej. Mnie najbardziej zaskoczył prezydent z jego "wyzwaniem" do debaty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsze szacunki mogły niektórych zaskoczyć, mnie zaskoczył wysoki wynik (szacunkowy na chwilę obecną) Kukiza, choć nie łączyłbym tego z koncertem w Lublinie (jak sugerowali niektórzy).

Koncert odbył się w Lubinie nie Lublinie, a to nie były sugestie, tylko pytanie. A to powód tego pytania: "Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza zaprasza na koncert KUKIZ I PRZYJACIELE połączony z WIECZOREM WYBORCZYM!" Na facebooku znalazłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Wieszczę, że obaj kandydaci przez następne dwa tygodnie będą zagorzałymi zwolennikami JOW-ów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Bronisław Komorowski to już w zeszłym tygodniu był.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

I to pomimo tego, że prezydent w tym kraju jakoś specjalnego wpływu na ordynację wyborczą nie ma, zresztą jak na większość spraw, którymi tak mydlili oczy wyborcom kandydaci (w większości).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

I to pomimo tego, że prezydent w tym kraju jakoś specjalnego wpływu na ordynację wyborczą nie ma, zresztą jak na większość spraw, którymi tak mydlili oczy wyborcom kandydaci (w większości).

Racja. Tylko że niektórzy kandydaci mydlili oczy z myślą o jesieni. Przykład Kukiza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tylko że niektórzy kandydaci mydlili oczy z myślą o jesieni. Przykład Kukiza.

Oczywiście... facet chyba nie liczył na pokonanie dwóch głównych kandydatów, założy sobie jakąś partyjkę i wejdzie do sejmu nawet pewnie z dobrym wynikiem. Będzie miał swoje 5 minut... a potem się okaże, że samo krzykactwo i takie sobie hasełka do niczego nie prowadzą, a szeregi tych co to wykorzystają sobie tą "trampolinę" do sejmu będą topniały bo będą sobie szukali miejsca z perspektywami na przyszłość. Moim zdaniem będzie podobnie jak z partią Palikota... ale czas pokaże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Moim zdaniem będzie podobnie jak z partią Palikota... ale czas pokaże.

Mam nadzieję, że tak będzie. Niemniej obawiam się, iż Kukiz wyciągnął wnioski w oparciu o Ruch Palikota/Twój Ruch.

Słuchałem go wczoraj i się zastanawiałem - czy aby już nie szykuje plutonów egzekucyjnych. Za TVN'em nigdy nie przepadałem, ale to skandowanie "reżimowe media", precz z TV... sam nie wiem. Są to stacje prywatne, takie jak w UK, Francji, Niemczech, mają swoją specyfikę, budzą kontrowersje i tyle.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy skakać z balkonu teraz czy za chwilkę. Jak coś takiego jak Kukiz z tak absurdalnymi pomysłami (w zasadzie jednym) mogło dostać 20% w wyścigu o najważniejszy w fotel w państwie!?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
A ja się zastanawiam czy skakać z balkonu teraz czy za chwilkę

To zależy z którego piętra. Jeśli poniżej 5 to sobie odpuść.

Jak coś takiego jak Kukiz z tak absurdalnymi pomysłami (w zasadzie jednym) mogło dostać 20% w wyścigu o najważniejszy w fotel w państwie!?

W bardzo prosty sposób. Tak naprawdę to nie są głosy na Kukiza. To są głosy PRZECIW polskiej klasie politycznej.

CAŁEJ!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Plutony egzekucyjne, skakanie z balkonu. Oj dzieci, dzieci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Tak na koniec bo i tak to nie dział dla mnie - czytam sobie komentarze Bavarskyego, Tyberiusza (choć pewnie i inni użytkownicy w tym tonie by się wypowiadali) i naszej elity typu A. Michnik, S. Niesiołowski czy J. Czapiński z jego modlitwą o emigrację młodych i taka refleksja mnie nachodzi - demokracja jest fajna póki wszystko idzie tak jak byśmy chcieli ale jak coś pójdzie nie tak, jak spora część ludzi chce zmian nie takich jak "inteligentni" i "światli" (ew. jak J. Hartman który chce zwierać siły "postępu") to już demokracja jest fe, boimy się czy to plutonów egzekucyjnych co je Kukiz, pewnie w szafie, przygotowuje a to "fundamentalistycznego radykalizmu" czy tona plwocin wylana przez Michnika w GW też na to wskazuje.

No ale to są Ci rozsądni, rozumni i mądrzy co to chcą pielęgnować demokrację...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.