Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Alex WS

Mniejszość etniczna - Ślązacy

Rekomendowane odpowiedzi

555   

Jesteś zbyt pesymistyczny, któreś Twoje wcielenie na pewno się dogada.

Nie potwierdziły się moje myśli. Kuzyn tylko się uśmiechnął bo wygrał zakład, polskiego nie rozumie.

W sosie własnym dalej się kiście mając z każdej strony "przyjaciół".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kuzyn tylko się uśmiechnął bo wygrał zakład, polskiego nie rozumie.

A to pozdrowienia dla szanownego kuzyna. Jest jeden, czy w wielu osobach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
któreś Twoje wcielenie na pewno się dogada

Gorzej jak się jego wcielenia za łby wezmą. Chłopina tego nie wytrzyma...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja się uczyłem polskiego w szkole. Dla Ślązaków, szczególnie tych biednych to Polska miała być najlepszym krajem jaki może istnieć. Walczyli za nią i dostali zawalający się Bytom. Teraz potomkowie powstańców siedzą w Reichu i mają to wszystko w nosie.

i

No to jednak z Polakami się nie dogadamy. W sumie to było do przewidzenia.

Jak zrozumiałem 555 - Wielorakich Innych Imion urodził się jako obywatel państwa polskiego, zatem jakie teraz ma obywatelstwo czy obywatelstwa?

Skoro 555 przewidywał, że z Polakami się nie dogada dziwią nieco jego uporczywe próby dokonania tego pod płaszczykiem Wielorakich Innych Imion.

Zawalający się Bytom jest efektem prac górniczych do których przyłożyli rękę również Ślązacy - jakiejkolwiek opcji i pochodzenia czy identyfikacji narodowej.

Skoro potomkowie mają w nosie, dziwi fakt jak usilnie starają się na polskich forach opowiadać o swym oglądzie spraw śląskich.

Troszkę konsekwencji.

Jedni powstańcy walczyli o polski Śląsk inni o niemiecki, takie to były czasy i trudne wybory, ponieważ nieco się pogubiłem w życiorysach to przodkowie 555 po której stronie walczyli w owych powstaniach?

"Wydaje mi się, że podałem. No chyba, że Reich dla Polaków to film z 2001 roku".

Tylko się wydaje, zatem proszę jednak podać konkretne źródło historyczne podające taką nazwę i jej znaczenie dla czasów przed Średniowieczem i koniecznie z dopiskiem (ze wskazaniem na źródło z epoki) jakiej nazwy jest to kontynuacja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Secesjonisto? Mogę Schleischerowi viele namen dowalić po chamsku z wieloma epitetami?

Proszę, proszę, proszę...!

Jeden jedyny raz hmmm?

Za to żebym "poczytał historię Cieszyna"

Jeśli mi pozwolisz przez kolejne pół roku będę Cię tytułował

Wielki, największy, najmądrzejsz,y najpiękniejszy, najsilniejszy, Carze imperatorze, królu, o wielki panie generale!

To prawda, że na Zaolziu mieszka wielu Polaków, bo nie wypominając to od wieków były nasze Ziemie. Wszyscy wyemigrowali do Czech? Jakieś dowody? Co do jednogo? Liczyłeś ich?

Ja w mojej wypowiedzi żadnego cynizmu nie widzę, nie używałbym słów, których znaczenia nie znam. Skąd wiesz, że mi nie do twarzy?

Historię to Ty powtórz, bo gadanie o I Reszy w starożytności i o tym, że Niemcy nas chrzcili na forum historycznym nie jest wskazane. Aż śmiać mi się chce. Gimnazjalista to wie, a ty nie? Ha, ha ha! Co ma do tego LGBT? I jaki karczemny stosunek? Chyba się dobrze tego polskiego nie nauczyłeś bo pleciesz 3 po 3

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
555   

Secesjonisto? Mogę Schleischerowi viele namen dowalić po chamsku z wieloma epitetami?

Proszę, proszę, proszę...!

Jeden jedyny raz hmmm?

Za to żebym "poczytał historię Cieszyna"

Jeśli mi pozwolisz przez kolejne pół roku będę Cię tytułował

Wielki, największy, najmądrzejsz,y najpiękniejszy, najsilniejszy, Carze imperatorze, królu, o wielki panie generale!

To prawda, że na Zaolziu mieszka wielu Polaków, bo nie wypominając to od wieków były nasze Ziemie. Wszyscy wyemigrowali do Czech? Jakieś dowody? Co do jednogo? Liczyłeś ich?

Ja w mojej wypowiedzi żadnego cynizmu nie widzę, nie używałbym słów, których znaczenia nie znam. Skąd wiesz, że mi nie do twarzy?

Historię to Ty powtórz, bo gadanie o I Reszy w starożytności i o tym, że Niemcy nas chrzcili na forum historycznym nie jest wskazane. Aż śmiać mi się chce. Gimnazjalista to wie, a ty nie? Ha, ha ha! Co ma do tego LGBT? I jaki karczemny stosunek? Chyba się dobrze tego polskiego nie nauczyłeś bo pleciesz 3 po 3

Możesz. Bawisz mnie nawet.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tyberiuszu, lepiej nikomu nie dowalaj. Wielu ludzi na forum już z góry się cieszy na merytoryczne posty naszego nieocenionego, wielu imion 555, a niepotrzebne dowalanie może zakłócić wyrafinowany, intelektualny proces ich tworzenia.

Schlesierze - pisz, nie krępuj się! Świat i Forum Cię potrzebuje!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Misja czasami bywa ważniejsza niż takie drobnostki, jak braki w edukacji. Poza tym ja nie zauważyłem żadnej ociężałości, tylko uroczą swoistość.

Schlesierze - Ty wiesz, że my Polacy kochamy Cię i Twoje wszystkie jaźnie! Chociaż niektórzy z nas sobie tego w pełni nie uświadamiają. Pisz!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
555   

Tak. Wiem. Niestety zakład wśród tej miłości przegrałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wiem. Niestety zakład wśród tej miłości przegrałem.

Co tam jakiś banalny zakład z kuzynami, jak możesz tyle ciekawych rzeczy powiedzieć światu.

A tak na marginesie, zakład chyba nie był o 350-konne BMW? Mam nadzieję, że wcielenia kuzynów nie były aż tak okrutne? W końcu to chyba nie Polacy, zatem raczej ludzie łagodnego serca i zgody?

Jak na nas plujesz to co się dziwić?

Tyberiuszu, jesteś niepoprawny. Jaźnie naszego 555 nie plują na nas, tylko realizują trudną misję wychowawczo-uświadamiającą. To ciężki obowiązek wobec świata, tym bardziej, jak się ma tak wiele ciekawych osobowości. Zatem - z szacunkiem.

Edytowane przez Bruno Wątpliwy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
555   

Tylko o rocznicy statutu organicznego napisałem chociaż mojej rodziny to nie dotyczyło. Na pytania uzyskałem w zasadzie odpowiedź. Tak, każdy Ślązak tu się udzielający to jedna osoba, w porządku. Uniesiony atmosferą powszechnie tu panującej miłości muszę się na zakupy wybrać. Ta bardziej realna miłość do cierpliwych nie należy. A przegrałem tylko 100 euro. Samochodem dla ludu się przemieszczam, niecałe 200 KM. Dobrze, że emeryturę nie polskie państwo będzie mi wypłacać o ile dożyję więc może coś lepszego sobie kupię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Uniesiony atmosferą powszechnie tu panującej miłości muszę się na zakupy wybrać.

Szkoda, że musisz uniesiony miłością wybrać się na zakupy, ale pamiętaj, że masz tu stałych wielbicieli. Do szybkiego zobaczenia i kolejnych merytorycznych postów!

Tylko następnym razem wymyśl coś innego niż 555. Niektórym może to się skojarzyć z niemieckim, szowinistycznym 444 (DdD „Deutschland den Deutschen"), neonazistowskim 44+44=88 lub zgoła z szatańską 666. Nazwij swoją nową jaźń tak jakoś fajnie. I pamiętaj - czekamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.