Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Alex WS

Mniejszość etniczna - Ślązacy

Rekomendowane odpowiedzi

555   

Choćby za to, że bronili dupy twoich przodków przed państwem wielkomorawskim. Choćby za to, że przelewali w '39 min. za Ciebie.

Ale Ty wolisz Niemców, nie dostrzegając, że podczas wojny mieliśmy tak samo przerąbane jak i inni. Jakoś nasi "pobratymcy" bez zmrużenia okiem palili nas w Auschwitzu.

Coś chyba muszę ci odpisać bo nie dasz spokoju. CK mnie nie interesuje a interesują mnie przemyślenia Tomasz N.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Mimo wszystko proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i spokoju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Befehl. Przepraszam, postaram się powstrzymać od używania chamskich epitetów względem... chińskiej, podróbki Ślązaka.

No, czekam na odpowiedź.

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Ja naprawdę nie rozumiem za co mam kochać Polaków gdy na tej ziemi się pojawili.

A od którego wieku liczysz ? Bo tak wychodzi, że dupłeś jak Stuhr pod Cedynią (proszę mi tego nie kropkować).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A nie Kościuszko pod Grunwaldem? A nie przecież to był Napoleon! :D

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
555   

Co ma do tego CK monarchia? Ja mówię o zmaganiach przodków w średniowieczu z Państwem wielkomorawskim.

Rzesza czyli związek był przed średniowieczem. Ja bym jednak i tak prosił Tomasz N. o rozwinięcie tej koncepcji z Fabryka Silesia. Ludność cywilna zasługiwała na to, że mieszkała w Rzeszy ? Największym problemem było nie wyrzucanie przez okno książek Eichendorffa ? Chciałbym poznać polski punkt widzenia.

Nie zasłużyłem sobie niczym aby TyberiusClaudius obrażał mnie poprzez prywatne wiadomości.

Edytowane przez 555

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   
Rzesza czyli związek był przed średniowieczem

Doprawdy? A jaki związek był przed średniowieczem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W starożytności To były zwykłe plemiona... Potem państwo Franków, a dopiero potem Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego. Ja mówię o wczesnym średniowieczu.

Boisz się konfrontacji ze mną czy co?

Nikt Cię nie obraża, a ja twierdzę, że sobie zasłużyłeś, ale nie chcę pofolgować swojemu słownictwo bo secesjonista mnie zbanuje.

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Ja bym jednak i tak prosił Tomasz N. o rozwinięcie tej koncepcji z Fabryka Silesia.

Czyli jednak Waćpan zauważył,że nie absolutnie nikt. I nie będę rozwijał. Nie moja to koncepcja.

Rzesza czyli związek był przed średniowieczem.

Wiesz Alex. Dej nom w tym temacie brusić, a Ty se pocznij.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
555   

Doprawdy? A jaki związek był przed średniowieczem?

Zawodowy historyk nie zna tego pojęcia ? A o zachowanie spokoju to bym prosił. Interesuje mnie opinia Tomasz N w temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
555   

Ja bym jednak i tak prosił Tomasz N. o rozwinięcie tej koncepcji z Fabryka Silesia.

Czyli jednak Waćpan zauważył,że nie absolutnie nikt. I nie będę rozwijał. Nie moja to koncepcja.

Rzesza czyli związek był przed średniowieczem.

Wiesz Alex. Dej nom w tym temacie brusić, a Ty se pocznij.

Mniejsza z tym kim mnie tam uważasz.

Dałeś ten link aby pokazać co ? Chodzi o to aby się spierać o sprawę kiedy powstało pojęcie rzeszy czy związku czy Reichu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Jego wiedza historyczna to Kościuszko pod Grunwaldem.

Nie do końca. Zależy jak daleko patrzeć. Germanie byli tu przed Słowianami. Ale czy to była już Rzesza ?

Ale raj to tu podobno przetrwał jabłko, stąd takie wspomnienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

No byli a wcześniej była i ludność celtycka. Tylko sobie poszła a przyszli Słowianie. Tylko co to ma za znaczenie dla sprawy Śląska?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.