Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej Niemcy 2007

Mistrzem Świata w piłce ręcznej zostanie:  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Polska
      1
    • Niemcy
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie rozmowa o tych MŚ. Nasz sport się odradza? Siatkarze wicemistrzowie świata, Małysz i Kowalczyk szaleją, aż wreszcie nasi szczypiorniści pokonują i Niemców i Rosjan i są w półfinale, coś niesamowitego. Tyle, że nasze największe gwiazdy i chyba sam trener pracują w Bundeslidze i to chyba procentuje na tych MŚ i bardzo dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Końcówka meczy z Rosjanami przypominała mi mecz z Rosją na MŚ siatkarzy, emocje do samego końca. A co najważniejsze walczy cały zespół. Jeśli nie liczyć bramkarza to nie mamy żadnego wyróżniającego się zawodnika. Cała ekipa prezentuje równy i co najważniejsze wysoki poziom. Oby tylko skończyli o jedno oczko wyżej niż siatkarze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Choc nie lubie recznej chce pogratulowac chlopakom . Nie tylko szczypiornistom. Nasi sportowcy 2 razy sklepali Ruskow i to mnie bardzo cieszy !! :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Mamy finał, mamy finał :viva: :viva: . Teraz pozostało już "tylko" zdobyć złoto, oby sędziowie nie pomagali tym razem za bardzo gospodarzom :evil: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale o jakich MŚ mówimy? Wczoraj oglądałem mecz, a byłem pewien, że mamy 2007 rok...

Cyfrówka. Wczorajszym mecz to mnie kosztował tyle nerwów, ze szok. Dopiero jak Dania się pogubiła i nie wytrzymała nerwowo wtedy już był spokój. W niedziele finał z Niemcami to dopiero będzie mecz na świetnym poziomie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nigdy fanem szczypiorniaka nie byłem, ale wczoraj z całą ekipą zaciskaliśmy mocno kciuki za chłopaków, a kiedy Tkaczyk w końcówce zdobył bramkę tym niesamowitym podkręconym strzałem to wiedziałem, że musi być dobrze :wink: Czekam z niecierpliwością na niedzielny finał!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Oglądałem mecz Polska-Dania i Niemcy-Francja i jakoś nie zauważyłem jakiejś różnicy między nami ,a naszymi zachodnimi sąsiadami . No może trochę byliśmy mniej skuteczni ale bramkarz Duński bronił bardzo dobrze . Każdy ma szansę na zdobycie złota. Aby tylko "ściany" nie pomagały gospodarzą .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ten Bielecki u nas to terminator jest niesamowity, nie dziwie się, że w Bundeslidze jest gwiazdą. Ja nie wiem dlaczego takie zaskoczenie przecież wielu naszych gra na zachodzie i to w najlepszych klubach, a nasza liga słaba nie jest i do tego Wenta trenuje jeden z najlepszych klubów na świecie, więc mają potencjał. Jeśli wygramy jedziemy na Olimpiadę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to czytałem. Mam jeden komentarz do tego:

Oto jest ten, który jeszcze dziś rano mniemał się być wyższym nad wszystkie mocarze świata.

Z Niemcami jutro będzie tak jak było pod Grunwaldem w 1410 r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ehhh, a miało być tak pięknie :cry: . Przegrali na własne życzenie :cry: . Przynajmniej Małysz pokazał klasę :hooray: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mogli kilka razy doprowadzić do remisu, Niemcy tyle razy popełniali błędy, a oni nie potrafili wykorzystać, na własne życzenie przegrali, a szkoda. Szkoda, że nie dostaliśmy kwalifikacji olimpijskiej. Za 4 lata na pewno się uda nam wygrać, wtedy będziemy najlepsi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem za Niemcami stała wsapaniała publika. Gdybyśmy grali u siebie zmietlibyśmy Niemców z powierzchni ziemi :wink: niestety na to przyjdzie nam trochę poczekać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.