Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
piterzx

Pierwsza w Polsce blogosfera historyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zacznie się cykl o myśliwcach może Smok odpowie na pytanie poldasa:

"Dawaj to zdjęcie".

Jakoś z odpowiedzią jest kłopot.

Jakie znowu zdjęcie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zatwierdziłem wielkodusznie ;) Twój komentarz i poprawiłem błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi - nie zauważyłem tego. jpg okazuje się też za duży...

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
Bessęs. Jak już coś to niech autor może usuwać. A komciować niech mogą tylko zalogowani

Jest to naturalnie interesujący pomysł, jeśli któryś z blogerów chciałby mieć inne niż standardowe ustawienia bloga (np. komentarze automatycznie publikowane z możliwością usuwania lub bez) bardzo proszę o kontakt.

Prosiłbym abyście zrobili logowanie na stronce bo trochę głupio się loguje przez maila

Logować można się przy użyciu adresu http://twojadres.historia.org.pl/wp-admin lub http://twojadres.historia.org.pl/wp-login.php. Twoja propozycja dotoczy jak rozumiem linku do logowania na stronie?

do pupci jest fakt, że można wklejać zdjęcia o wadze nie większej niż 1 mb bo nie mogę wkleić moich zdjęć z aparatu.

Dziękuję za sugestię, limit zwiększyliśmy do 10MB, jeśli to nadal będzie za mało, proszę o maila lub pw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
Tak - u mnie niech się pojawiają od razu komcie.

Wedle życzenia, już zrobione.

Taką postawę to ja rozumiem :) Dzięki pozderki dla dyrekcji portalu :)

Dziękuję bardzo, przekażę :) Blogi są projektem nastawionym na piszących i komentujących, stąd też owa autonomia blogerów. No i naturalnie nie tylko kształt Waszych blogów zależy od Was, ale też macie wpływ na kształt całej blogosfery, dlatego każda propozycja jest mile widziana.

Naturalnie w razie jakichkolwiek pytań czy niejasności pozostaję do dyspozycji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem, prowadzący dany blog ma możliwość selekcjonowania komentarzy?

Od selekcji spamu to są specjaliści techniczni, wychodzi na to, że dany bloger może mieć jedynie "pozytywne" komentarze.

Dla mnie to dziwne, ja jako administrator forum nie marzyłbym o takim luksusie, co by kasować/ nie przyjmować niepochlebionych mi komentarzy.

To coś chyba jest nie tak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem, prowadzący dany blog ma możliwość selekcjonowania komentarzy?

Od selekcji spamu to są specjaliści techniczni, wychodzi na to, że dany bloger może mieć jedynie "pozytywne" komentarze.

Dla mnie to dziwne, ja jako administrator forum nie marzyłbym o takim luksusie, co by kasować/ nie przyjmować niepochlebionych mi komentarzy.

To coś chyba jest nie tak?

To typowe rozwiązanie, stosowane np w Salonie24. Zapraszam do edukacji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Secesjonisto - ale tak jest wszędzie. Na portalu pojawiają się komentarze zatwierdzone przez administrację. Ty na forum możesz sobie tak wszystko ustawić, że pojawiać się będą jedynie te posty, które Ci się spodobają. To samo na blogach. Czy i co pojawi się na nich, to już jedynie kwestia uczciwości autora wobec siebie samego i innych. Pomijam to, że nawet strony, na których teksty krytyczne/niepochlebne pojawiają się, dają możliwość usuwania takich komentarzy. Efekt w zasadzie podobny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nie jest aż tak podobna Albinosie, oczywiście mogę wycinać wypowiedzi które się już pojawiły, tu mówimy o sytuacji kiedy na forum nie pojawi się żaden wpis bez mej zgody.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Albinos ma jednak w tym względzie racje - ja jako moderator, jakbym się uparł i chciałoby mi się, mogę edytować każdy post (tak by stracił swój pierwotny sens) i usunąć dowolny post - tyle, że komu by się chciało to robić? Jaki w tym sens?

ja u siebie na blogu mam z 7 komentarzy - nie będących moją odpowiedzią na jakiś i ponad 40 komentarzy spamu, głównie anglojęzycznego.

Swoją drogą Tyberiusz z tymi swoimi "kontrowersyjnymi" wpisami powinien mieć więcej komentarzy - a nie ma. Ciekawe czemu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Edytować może i właściciel bloga jak napisał Tyberiusz.

Rożnica (jak rozumiem) jest taka: wpis na forum pojawi się bez zgody admina czy Moderatora, to co z nim później zrobi - to inna kwestia.

Wpis na blogu (komentarz) nie pojawi się bez akceptacji blogera.

Czyli bloger może sterować niejako opinią o swych wpisach.

Dla mnie to trochę jednak różne sytuacje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.