Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

Surge blog

Rekomendowane odpowiedzi

Furiusz   

To się Tyberiusz ucieszy. Koszulkę Surge Polonia juz zamówiłeś? :P kilku moich znajomych ma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Takiego patriotyzmu nie wyznaję... Wolę sobie kupić koszulkę od Owsiaka. To nie ten czas żeby umierać za Polskę. Dla Polski trzeba żyć! A najbardziej mnie odstręcza to, że te koszulki kupują gnojki, które potem 13 XII pokazują swój "patriotyzm" rzucając w policję kamieniami...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Jako, ze mam całkiem dobry humor jak będę miły. Tyberiuszu, jak zwykle wypowiadasz się o rzeczach o których nie masz pojęcia, łączysz rzeczy na zasadzie bardzo powierzchownych spostrzeżeń, bez użycia choć krztyny intelektu Choćby cienia. Nie interesuje Cię tez nigdy sprawdzenie tego czym to coś jest realnie a jedynie włożenie swojego emocjonalnego podejścia do rzeczy tudzież kwestii o której masz tyle pojęcia co mieszkańcy wysp Triobrianda przed przybyciem Malinowskiego o jeździe na łyżwach.

Widać to na każdym kroku i w zasadzie bawi. Nie pora umierać za kraj - brawo, zgadzam się - wejdź na bloga i sprawdź czy piszą wyłącznie o umieraniu za ojczyznę czy np o Używaj poprawnie języka polskiego... czy np o relacjach z koncertów etc. Nie zrobiłeś tego i ani ci przez głowę to przeszło, bo nie działasz racjonalnie ani nie myślisz. Oblewasz emocjonalną papką pozbawioną treści merytorycznej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Koszulkę Surge Polonia juz zamówiłeś?

Mój syn pasjami nosi. Ma całą kolekcję.

Ja mam dwie koszulki Surge termoaktywne do ćwiczeń.

Pod choinkę dostałem jedną z "bratniej" firmy "Red is Bad" z orłem piastowskim.

Oprócz wszystkiego to nie jest tandetna chińszczyzna. One są naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

I tak wolę Owsiaka :P Chciałem sobie kupić z Latającym Potworem Spaghetti, ale cena zbyt wygórowana :(

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

A co jest niby niestosownego teraz w umieraniu za ojczyznę Tyberiuszu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

No widzisz a ja się nie zdecydowałem. rzeczy do ćwiczeń mi się szybko zużywają niestety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Pierwszą dostałem w prezencie urodzinowym od syna. Spodobała mi się więc dokupiłem sobie drugą.

A swoja drogą to znalazłem ten blog szukając informacji o Stefanie Stecu i Stefanie Bastyrze. Myślałem, że poczytacie artykuły zawarte w tym blogu a tu zeszło na koszulki.

Jeszcze mnie secesjonista o kryptoreklamę posądzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Choćby to, że nie ma takiej potrzeby.

A tacy emeryci Tyberiuszu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.