Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
codinus19

Praca Licencjacka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem studentem III roku administracji i mam problem,jako że jestem na trzecim roku bede się bronił. Zdecydowałe się,że będe pisał z Historii lecz już na samym początku mam problem,bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc. Muszę napisać "zadanie do pracy licencjackiej" na odczepnego dla dziekana :) mój temat to "Dyktatura proletariatu jako forma państwa socjalistycznego w doktrynie kominizmu" . Musze w jednym zdania napisać "Cel pracy dyplomowej" oraz "Uwagi dotyczące pracy dyplomowej (zagadnienia i problemy)" bedę bardzo wdzięczny za odpowiedź :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   
"Cel pracy dyplomowej"

Uzyskanie dyplomu :P

A tak na poważnie, czemu wybrałeś/zdecydowałeś się na taki temat? odpowiedź na to pytanie powinna pozwolić Ci na napisanie celu pracy dyplomowej.

Może inni będa bardziej pomocni, swoją drogą to zadania czy zdania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uzyskanie dyplomu :P

A tak na poważnie, czemu wybrałeś/zdecydowałeś się na taki temat? odpowiedź na to pytanie powinna pozwolić Ci na napisanie celu pracy dyplomowej.

Może inni będa bardziej pomocni, swoją drogą to zadania czy zdania?

wiesz chciałem napisac dlaczego wybrałem taki temat ale dziekan to odrzucił :/

okazało się,że istnieje słowniczek zakazanych słów takich jak "przedstawienie/opis" koniecznie na pierwszy miejscu musi być słow "analiza"

wybacz literówka i same błędy w mojej wypowiedzi zadanie do pracy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

No dobra gdybym ja miał napisać coś pod nazwą Cel pracy dla tematu - Rzymscy dowódcy wojsk prowincjonalnych w czasach późnego antyku napisałbym coś takiego:

Celem pracy jest analiza stanowiska prawnego oraz zakresu obowiązków dowódców wojsk prowincjonalno rzymskich w oparciu o źródła epigraficzne, korpusy prawne oraz przekazy pisane autorów późnoantycznych.

Co do zagadnień i problematyki, to te na początku ciężko jest sformułować bo zwyczajnie o temacie jeszcze zbyt wiele się nie wie, ale można by kombinować np dla tego przykładowego tematu

W swojej pracy mam zamiar zając się problematyką miejsca późnorzymskich duces w strukturze organizacyjnej państwa, próbą rozgraniczenia kompetencji duces i gubernatorów prowincji stojących na czele administracji cywilnej. W kolejnej części pracy zajmę się kwestią prerogatyw dowódców wojsk, zakresem terytorialnym ich władzy oraz procedurą powoływania i odwoływania tychże urzędników wojskowych.

Czy to dobrze, nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No dobra gdybym ja miał napisać coś pod nazwą Cel pracy dla tematu - Rzymscy dowódcy wojsk prowincjonalnych w czasach późnego antyku napisałbym coś takiego:

Celem pracy jest analiza stanowiska prawnego oraz zakresu obowiązków dowódców wojsk prowincjonalno rzymskich w oparciu o źródła epigraficzne, korpusy prawne oraz przekazy pisane autorów późnoantycznych.

Co do zagadnień i problematyki, to te na początku ciężko jest sformułować bo zwyczajnie o temacie jeszcze zbyt wiele się nie wie, ale można by kombinować np dla tego przykładowego tematu

W swojej pracy mam zamiar zając się problematyką miejsca późnorzymskich duces w strukturze organizacyjnej państwa, próbą rozgraniczenia kompetencji duces i gubernatorów prowincji stojących na czele administracji cywilnej. W kolejnej części pracy zajmę się kwestią prerogatyw dowódców wojsk, zakresem terytorialnym ich władzy oraz procedurą powoływania i odwoływania tychże urzędników wojskowych.

Czy to dobrze, nie wiem.

coś w teń deseń teraz chyba muszę sam do jutra pokombinować jak swój temat tak skleić :) dziękuję ! :) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.