Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
victoria257

II międzynarodowa konferencja naukowa pt. "Na Polach Chwały"

Recommended Posts

Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział Nowy Targ i Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie zapraszają na II międzynarodową konferencję naukową poświęconą historii militarnej pt. „Na Polach Chwały”, która odbędzie się w dniach 28 – 29. 09. 2013 r. w Centrum Konferencyjnym im. Lecha Wałęsy na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Zgłoszenia referatów związanych z szeroko pojętą historią wojskowości należy dokonać mailowo do dnia 10. 09. 2013 r. Wstęp wolny.

Więcej na: http://www.polachwaly.pl/index.php?mode=lectures-about

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomasz N   

Czy przewiduje się wydanie materiałów pokonferencyjnych ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raleen   

Jako Wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Historii Wojskowości "Pola Chwały" pozwolę sobie dołączyć się do zaproszenia. Jak podano wyżej, można się zgłaszać do udziału w konferencji z referatem, koszty udziału są zerowe, konferencja (odbywająca się w tym roku po raz drugi) powoli nam się rozrasta, również o elementy niebędące stricte konferencyjnymi.

Wydanie materiałów pokonferencyjnych jest planowane, aczkolwiek wszystko zależy od tego jak zamknie nam się budżet, czyli mówiąc krócej pieniędzy.

Zapraszam również na samą imprezę "Pola Chwały", odbywającą się w tym roku już po raz ósmy, niezmiennie pod hasłem "Historia jako zabawa, historia jako pasja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.