Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
zyxu

Komunikacja z redakcją

Rekomendowane odpowiedzi

grestar   

W prawym rogu na początku strony u góry, jest login: grestar, tam klikamy na "strzałkę (skierowaną w dół)" i ujawnia nam się m.in. komunikator: tam piszemy P.W. - czyli: prywatne wiadomości.

Dziękuję za powyższe i wysłałem widaomość na P.W.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grestar   

Dziękuję za powyższe i wysłałem widaomość na P.W.

Czy ktoś skontaktuje się ze mną z redakcji na P.W.? tak jak mi wskazano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Redakcji - to nie wiem, bo jedynie wskazano grestar kontakt ze mną, a członkiem Redakcji nie jestem, a kontakt miał się tyczyć załatwienia jednej konkretnej sprawy. I na P.W. odpowiedziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grestar   

Czy ktoś z Redakcji - to nie wiem, bo jedynie wskazano grestar kontakt ze mną, a członkiem Redakcji nie jestem, a kontakt miał się tyczyć załatwienia jednej konkretnej sprawy. I na P.W. odpowiedziałem.

Szanowny Panie

dziękuję za wszelkie stawiennictwo w mojej sprawie. Wobec faktu, że Pan prywatnie działa w mojej sprawie to także naley się Panu wszelkie honory.

Jednakże proszę o kontakt bezpośredni z redakcją PORTALU by Pana nie obciążąć tak nadmiernymi obowiązkami, bo zauważam że Pan tylko chroni "honor" PORTALU. To PORTAL powinien mi odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jednakże bezpośredniego kontaktu z Redakcją, nie ma innego, niż: redakcja@ historia.org.pl

Ja tam nie czuję się nadmiernie obciążonym, a "honory" - to wedle mej uwagi tyczą się Forum.

Poza tym, tak konkretnie:

jaki respons dostał Pan w w danym konkursie, jak konkretnie wyglądała informacja względem Pana,

że jest Pan zwycięzcą nagrodzonym daną pozycją książkową?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grestar   

Jednakże bezpośredniego kontaktu z Redakcją, nie ma innego, niż: redakcja@ historia.org.pl

Ja tam nie czuję się nadmiernie obciążonym, a "honory" - to wedle mej uwagi tyczą się Forum.

Poza tym, tak konkretnie:

jaki respons dostał Pan w w danym konkursie, jak konkretnie wyglądała informacja względem Pana,

że jest Pan zwycięzcą nagrodzonym daną pozycją książkową?

Porozmawiajmy poważnie o konkursach.

Jestem wskazany na stronie jako zwycięzca i nie rozumiem tego "responsu". A regulamin konkursu wszystko wskazauje kto jest zwycięzcą. Powiedźcie mi wprost że pomimo regulaminu, że jestem tym który jest zwycięzcą który nie otrzyma nagrody. Nie odwrcajcie "kota ogonem". A regulamin konkursów jest dostęony na stronie internetowej danego konkursu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Porozmawiajmy poważnie o konkursach.

Jestem wskazany na stronie jako zwycięzca i nie rozumiem tego "responsu". A regulamin konkursu wszystko wskazauje kto jest zwycięzcą. Powiedźcie mi wprost że pomimo regulaminu, że jestem tym który jest zwycięzcą który nie otrzyma nagrody. Nie odwrcajcie "kota ogonem". A regulamin konkursów jest dostęony na stronie internetowej danego konkursu.

Ale kto ma niby odwracać kota ogonem?

Administrator forum może to zabrzmi dziwnie, nijak nie jest powiązany z redakcją portalu. Forum, działa praktycznie jako osobny byt.

Ja np. na portal nie wchodzę od lat, więc nic nie wiem o jakichkolwiek konkursach prowadzonych tam.

Jeżeli natomiast Szanowny grestar, czuje się pokrzywdzony, cóż mogę Mu wyrzec. Chłopie tak bywa.

Masz nauczkę, by nie brać udziału w konkursach organizowanych przez ten portal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Odwracanie kota ogonem - może być bolesne, jako właściciel dwóch kotów - mam w tym zakresie pewne doświadczenia.

A na poważnie: Pan grestar nie przedstawił nam dowodu na to, że Redakcja uznała go za wygranego. Wciąż nie rozumie że istnieją konkursy, które nie są zero-jedynkowe, czyli: jak wiele osób da poprawną odpowiedź, a nagroda jest jedna - to się ją losuje pomiędzy tymi co dali dobrą odpowiedź.

Co tu dodać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grestar   

Ale kto ma niby odwracać kota ogonem?

Administrator forum może to zabrzmi dziwnie, nijak nie jest powiązany z redakcją portalu. Forum, działa praktycznie jako osobny byt.

Ja np. na portal nie wchodzę od lat, więc nic nie wiem o jakichkolwiek konkursach prowadzonych tam.

Jeżeli natomiast Szanowny grestar, czuje się pokrzywdzony, cóż mogę Mu wyrzec. Chłopie tak bywa.

Masz nauczkę, by nie brać udziału w konkursach organizowanych przez ten portal.

]

a może Pan/Pani jest przedstawicielem PORTALU itylko tak pisze by mnie zdyskrdytować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

a może Pan/Pani jest przedstawicielem PORTALU itylko tak pisze by mnie zdyskrdytować?

:ph34r:

Donosy składam Największemu Deszczowcowi

Karramba!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że bavarsky nie jest członkiem zespołu Redakcji Portalu, nie jest również członkiem Zespołu Administracji Forum - atoli przysparza jej trochę kłopotów :B): - a secesjonista doda - byle tylko takie kłopoty były na Forum.

Wciąż nie podał Pan w jaki to sposób został poinformowany o wygranej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pan grestar ma problemy z rozumieniem prostych tekstów:

1. W jaki sposób Redakcja go zawiadomiła o pierwszej wygranej - czyli wygranej w konkursie?

2. Rozumie grestar sens losowania pomiędzy osobami co dały poprawną odpowiedź?

3. Co z odpowiedzią na pytanie Tomasza N?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

atoli przysparza jej trochę kłopotów :B): - a secesjonista doda - byle tylko takie kłopoty były na Forum.

Skoro na portalu się nie udzielam, to ergo może być tylko Forum. :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.