Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Focus

Sprzedam serwis historyczny - historyk.eu - zarabiający!

Rekomendowane odpowiedzi

Focus   

Witam, do sprzedania mam serwis historyczny historyk.eu w bardzo atrakcyjnej cenie. Portal posiada pr 4 i regularnie zarabia w systemie seopilot( w tym momencie to kwota przekraczająca 1600zł. Historyka odwiedza ok 450 unikalnych użytkowników dziennie, z tym, że w okresie maturalnym liczba ta wzrasta do 500.

Czym tak naprawdę charakteryzuje się w/w serwis historyczny? Po pierwsze należy wyróżnić bardzo dobre jakościowo teksty, redagowane przez naszą kadrę redaktorską. Ludzie ci działają hobbystycznie i należą się im wielkie brawa. Po drugie autorski system cms zoptymalizowany pod seo oraz unikalne szablony zarówno portalu jak i forum. Historyk to jeden z najpopularniejszych serwisów stricte historycznych w Polsce; niemal każdego dnia dostajemy propozycje dot. recenzji książek różnego rodzaju wydawnictw(m.in. Demart) co jest ciekawą propozycją.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://allegro.pl/show_item.php?item=3026070682

W razie jakichkolwiek wątpliwości możliwy jest kontakt via gg: 36509111. Lub e-mail: wojjar@onet.eu.

forumhistorzk.png

screenanalithcs.png

seopilot.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

W zeszłym roku Quik dawał 2000 zł, czemu nie poszedł ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Focus   

Przepraszam, źle zrozumiałem. Co do Quika to rozmyślił się, był też poldas, ale z nim utraciliśmy kontakt, więc dalej nie ma chętnych.

Edytowane przez Focus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Focus   

Tak, a w czym problem? Odzwiedzin 13 789.

Edytowane przez Focus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Mnie osobiście przy poprzedniej ofercie interesowała reakcja użytkowników. Jak zauważyłem, po chwilowym szoku sytuacja wróciła do normy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Moja obserwacja. Forum to użytkownicy piszący. Według mojej obserwacji ich to na chwilę zaszokowało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   

Ja tam się na tym nie znam i nie wiem, czy dobrze rozumiem:

Jeśli jeden portal wykupi drugi portal, to można je połączyć, i w ten sposób z dwóch - powiedzmy umownie "słabszych" powstaje jeden "silniejszy". Dobrze rozumuję.

Czyli moglibyśmy wykupić tamten portal, aby się wzmocnić.

Przez "portal" rozumiem całość, czyli "wydawnictwo wirtualne" + forum.

Tylko, czy i na ile by to nas wzmocniło?

Rzadko zaglądam na związane z naszym forum wydawnictwo, teraz zajrzałem. Obejrzałem to, na czym się z w miarę znam, czyli 1831 rok, no i może trochę ogólniej XIX wiek. Na kolana mnie nie powaliło, ale i owszem, parę ciekawych tekstów znalazłem. Poziom tych tekstów jest jednak znacznie wyższy, niż przejrzane przeze mnie teksty wydawnictwa historyk.eu.

Oglądając wpisy na ten temat na obu forach, odniosłem podobne wrażenie.

Statystyki aktywności na forach (podaje w kolejności historia.org - hstoryk.eu .

Czas istnienia: 2 833 dni, 473 dni.

Liczba użytkowników: 7 983 osoby, 407 osób.

Liczba postów: 208 912 wpisów, 9 339 wpisów.

Tempo rejestracji użytkowników średnio: 2,81 osób dziennie, 0,86 osób dziennie.

Intensywność dyskusji: 73,7 postów dziennie, 19,7 postów dziennie.

Gdybyśmy zamiast 74 mieli 93 posty dziennie, oznaczałoby to wzrost o 27%, wcale niebagatelny. Warto by jeszcze wziąć pod uwagę intensywność u nas i u nich przez ostatnie 6 miesięcy - może tu korzyść byłaby większa. Jest tam co najmniej jedna ciekawa postać - Biały Wieloryb.

Więc może warto.

Oczywiście, jak słusznie Tomasz N. zauważył, "forum to użytkownicy" i wcale nie wiadomo, czy się tu przeniosą. Część z nich już tu tu też funkcjonuje, paru innych może tu zaistnieje "z braku laku". Jest wiele "ale".

Polegam całkowicie na administracji i moderatorach naszego (jeśli wolno mi tak mówić) forum. Jeśli uznają, że warto, mogę 10% dorzucić.

Edytowane przez jancet

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Ja się nie dołożę. Poprzednie ogłoszenie uważałem za ciekawy eksperyment rynkowy. Ale fora funkcjonują na energii zawartej w pasji. Kasa to dodatek, jak widać pasji nie równoważący, skoro ktoś chce sprzedać kurę znoszącą złote jaja.

A może to tylko taka mało oryginalna promocja ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
Ja się nie dołożę.
Spokojnie, nikogo nie kupujemy :D
A może to tylko taka mało oryginalna promocja ?

Po "ciekawych" akcjach spamerskich swego czasu i teraz bym się nie zdziwił...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   

Nie nie, żadna promocja ;)

Każdy tak mówi !!! :thumbup:

W każdym razie - jak zobaczyłem ogłoszenie, to na portal zajrzałem. Jak zajrzałem, to i przeczytałem w ponoć recenzowanym artykule, jak to Madziarzy cieszą się z tego, że w 1918 roku odzyskali prawdziwą niepodległość (bo w Austro-Węgrzech to mieli taki ersatz).

I już miałem skomentować. Ale - żeby skomentować pewnie trzeba się zarejestrować. I tak od łyczka do rzemyczka nie wiadomo, gdzie bym skończył.

Może też wystawny się na Allegro do sprzedaży? Cenę wywoławczą proponuję ustalić na poziomie 2 mln zł (02E+06 PLN). No w końcu jak promocja, to musimy pokazać, że jesteśmy dobrzy, nie ? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.