Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
agnieszka3201

Poznaj tajemnice starożytnych cywilizacji

Recommended Posts

„Nasz współczesny świat pochlebia sobie tym, że nigdy wcześniej w historii ludzkości nie istniała tak wielka liczba mózgowców, których zwiemy naukowcami, jaka nas otacza właśnie teraz. W naszym XXI wieku, jesteśmy tak wykształceni, kulturalni i zaawansowani, że łechcemy się wyobrażeniami, że nasi przodkowie byli tylko tępymi jaskiniowcami. Czy nie może to być po prostu przypadek egoizmu, opartego na niewiedzy?” – czytamy w jednej z ksiażek znanego na całym świecie naukowca, geniusza i znawcy starożytności Jonathana Graya.

Autor książki „64 niewyjaśnione sekrety starożytności” - „64 Secrets Still Ahead of Us” pisze „Myślę, że większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, że ludzkość nie jest mądrzejsza teraz niż była tysiąc lat temu. (…)Odkryłem, że bez względu na to czy znajduje się je na oddalonych wyspach Pacyfiku, w Ameryce Południowej, czy też w Starym Świecie, istnieje między nimi pewna spójność. Wszystkie te przekazy mówią wspólnym językiem, opowiadając o wielkiej cywilizacji, której wszyscy jesteśmy potomkami. Cywilizacji o globalnym zasięgu, która została utracona, ignorowana i w końcu prawie zapomniana.”

Zachęcam do zainteresowania się książkami Jonathana Greya, które cieszą się dużą poczytnością, gdyż zawierają wiele ciekawostek i cennych informacji, o których niestety wieku z nas nie ma pojęcia. Tak wiele możemy się z nich dowiedzieć, by zrozumieć, że geniusze żyli już w starożytności, a ich wiedza z dziedziny nauki czy techniki jak na tamte czasy nie odbiegała od naszej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z serią książek Jonathana Graya, które wydało Wydawnictwo Psychoskok.

post-8778-0-10312800-1357642462_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A geniuszem obwołany został przez kogo?

Inne epitety jakie wobec niego bywają stosowane to: "pseudoscienza" czy "dilettante"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tą cywilizacją byli..? Może sumerowie ?

Czy chodzi o zupełnie inną starożytną cywilizację której jeszcze nikt nie zna? poza autorem książki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.