Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
dracek2001

Kliniska.com - portal miejscowości Kliniska Wielkie

Recommended Posts

Witryna http://www.kliniska.com jest miejscem, gdzie można dowiedzieć się o historii oraz czasach współczesnych dotyczących Klinisk Wielkich i okolic. Znaleźć tu można wiele interesujących galerii zdjęć, archiwalnych dokumentów, map, itp. Sporą część zajmuje tematyka turystyki i promocji tego regionu (atrakcje turystyczne, ścieżki dydaktyczne, rowerowe, aktywny wypoczynek).

Celem autora jest zapewnienie maksymalnej interaktywności. Zaczynając od możliwości wypowiedzenia się na forum dyskusyjnym, wpisania do księgi gości lub prowadzenia bezpośrdnich rozmów na czacie, uczestniczeniu w ankietach, konkursach a kończąc na możliwości współredagowania strony poprzez dodanie informacji (dodaj newsa) dotyczących Klinisk i okolic.

W serwisie http://www.kliniska.com czeka na Ciebie o wiele więcej interesujących działów związanych z tą uroczą miejscowością i jej okolicami. Zapraszam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.