Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Gdzie na Sylwestra?

Rekomendowane odpowiedzi

nazaa   

Nazaa bawi się u swojego dobrego przyjaciela (pozdrowienia dla kochanego Tomusia :*) ze swoimi znajomymi i drugą połową w jednej z dzielnic miasta Łódź zgodnie z tradycją :mrgreen: W sumie co dokładnie się będzie działo to jeszcze nie wiem, powiem jutro :(

A szanowny Admin gdzie się będzie bawił? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Mnie w tym roku szczescie nie dopisalo i zostaje w domu niestety bo na chamska imprezke nie bardzo chce mi sie isc

[ Dodano: 2006-12-31, 19:53 ]

zaczyna się godzina nudy nr 1 dochodzi dwudziesta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Dobrze, choć już jutro trzeba iść do budy, jutro muszę wstać wcześniej niż dziś się położyłem będzie ciężko :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Niby tego fajnie, ale świadomość, że od jutra znowu szkoła odrobinę mnie dobija. Po raz kolejny stwierdzam, że Sylwester dobry jest do momentu kiedy zasnę, potem jest coraz gorzej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

No cóż zdarzają się ludzie, którzy już kilka godzin przed północą mają ,,zgona''.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Po Sylwestrze? Ogólnikowo powiem, że było super :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja mam to niebywałe szczęście, że jako olimpijczyk jestem zwolniona z całego tygodnia zajęć w szkole i nie muszę jutro iść do budy :mrgreen: Oczywiście mam zamiar wykorzystać ów przywilej :lol:

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

A ja mam w ciągu następnych 12 dni 3 olimpiady i mi nikt nawet jednego dnia wolnego nie dał :evil: Na moją prośbę o to usłyszałem że olimpiada to mój problem :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w ciągu następnych 12 dni 3 olimpiady i mi nikt nawet jednego dnia wolnego nie dał :evil: Na moją prośbę o to usłyszałem że olimpiada to mój problem :evil:

Przecież jesteś pełnoletni napisz sobie sam usprawiedliwienie jak ci zależy i tyle. Ja też bawiłem się świetnie mój najlpeszy Sylwester w życiu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Jako że ostatni dzień roku znowu nadchodzi, może podzielicie się planami? Czy wolicie poimprezować, czy raczej spędzić Sylwestra kameralnie? A może wolelibyście zostać w domu i żeby nikt nie zawracał wam głowy? I tylko presja otoczenia sprawi, że gdzieś wyjdziecie i będziecie udawać, że dobrze się bawicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ja mam już zaplanowanego sylwka od kilku dni co najmniej. Impreza w gronie znajomych u koleżanki. Już powoli zastanawiamy się jak, będziemy budzić sąsiadów koleżanki nad ranem :wink: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.