Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
w4w

Prezydenci III RP

Najlepszy prezydent III RP to:  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Wojciech Jaruzelski
      5
    • Lech Wałęsa
      6
    • Aleksander Kwaśniewski
      36
    • Lech Kaczyński
      13
    • Żaden
      7
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

cosiek   

Jeżeli mam wybierać tylko z tej czwórki to chyba musi być Kwachu. O Kaczyńskim nawet nie wsoomnę bo żal d... ściska. Wiochę nam niezłą robi na świecie. Ostatnio przecież Boruc zjechał za kibicowanie Lecha i nie dziwie mu się!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Roger Periero i Artur Borubar ;) A jak Boruc powiedział coś w stylu, że wstyd, że coś takiego robi i niech lepiej nie jeździ już, bo nawet szalik trzyma źle, na to Kamiński, że to przez frustrację po porażkach tak mówi, ehh... współpracowników, też nie potrafi sobie dobrać odpowiednio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Oceniając samą prezydenturę to jak dla mnie Aleksander Kwaśniewski jest najlepszym z dotychczasowych prezydentów, ale i jemu sporo brakowało do ideału mam nadzieję, że ten który zastąpi Lecha wyznaczy nowe standardy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Pozostając w zgodzie z większością głosujących moim typem jest Aleksander Kwaśniewski. Powinien być jeszcze temat o najgorszym prezydencie to bym zagłosowała na naszego obecnego Lecha...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Identycznie, jak moi przedmówcy na tej stronie (4 posty nade mną), czyli na Kwaśniewskiego. Choć, mimo, że samą prezydenturę oceniam słabo, mam jakiś jeszcze sentyment do Wałęsy. W końcu chłop miał na prawdę ciężkie zadanie przed sobą, nie był do niego zupełnie przygotowany, a jakoś kraj przez trudny okres trzeba było przeprowadzić. To jego słynne "nie chcem ale muszem" było do bólu prawdziwe, alternatywa faceta z Peru nie była zachęcająca. Chwała więc Wałęsie za odwagę, tu się należy szacunek, dał Lechu radę.

Kaczyńskiego nie skomentuję, po co sobie mam psuć święta ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

A ja zagłosowałem na W. Jaruzelskiego, bo uważam, że z dotychczasowych miał największą klasę jako prezydent RP. Moim zdaniem potrafił się zachowywać na stanowisku urzędu prezydenta z pełną ogładą, tj. przestrzegać etykietę dyplomatyczną w 100%.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Trudno jest mi wybrać pomiędzy dżumą, tyfusem, wąglikiem i febrą.

Wybrałem więc opcję "żaden"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

zagłosowalem na W. Jaruzelskiego. Uznaję że miał on najwięcej klasy jako polityk, klasy tym większej że mial naprawdę ciężko sprawować sówj urząd jako wybrany, może nawet nieco wbrew sobie, na ten urząd po wyborach. Po prostu szacunek za to co zrobił i jak się zachowywał w trakcie sprawowania swojego urzędu.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

FSO to jest nas trzech! ;) Bo ja też uważam, że on miał najwięcej klasy i zachował ją do tej pory (spójrzcie jak się stoczyli Wałęsa i Kwaśniewski po swojej prezydenturze, a Jaruzelski dalej się trzyma). :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Osobiście uważam, że Jaruzelskiego i Kaczyńskiego nie powinno być na tej liście.

Pierwszy zajmował ten urząd bardzo krótko i tak naprawdę ocenia się go w zasadzie za wszystko tylko nie za "prezydentowanie".

Drugi jeszcze nie zakończył swojej kadencji więc jeszcze wiele może się zdażyć (na plus i na minus). Z reszta w tym przypadku rozum nakazywałby oceniać człowieka dopiero gdy zakończy swoją misję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Narya : nie wiem nie liczyłem;),

gregski: nie patrzę czy on rządzil rok z czterech czy trzy z czterech. Patrzę na zachowanie tego człowieka na stanowisku. Poza tym Jaruzelski mimo że rządzil około roku zachowywal się naprawdę jak mąż stanu. Wiedział że dłuższe "prezydentowanie" może przeszkadzać w reformowaniu - to ustąpił, poza tym mimo naprawdę ciężkich czasów nie miał takich wypadków jak "noga boli" czy "wypadki filipińskie" albo "wycieczki osobiste względem wrogów - panu to nawet nogi". Z drugiej strony - samo zachowanie Kaczyńśkiego jako prezydenta sprawia, że w zasadzie powinien nalożyć worek pokutny i iść na kolanach do najdalszych zakątków swiata głośno prosząc o wybaczenie za te ilości głupot jakie narobil. Rzadka sztuka.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Biedne te "krawęzniki", jesli nie wiedzieli czyim przydupasem jest ich aktualny szef to rzeczywiscie mieli trudności z podjęciem decyzji co robić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Oczywiście Kwachu był najlepszym prezydentem.A co do formy , trochę dziwna jest opcja żaden , skoro wybieramy najlepszego z prezydentów III RP. :)

Pozdrawiam!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
AK47   

Moim zdaniem chyba Aleksander Kwaśniewski. Co prawda miał kilka wpadek (np. choroba filipińska :)) ale cóż. Moim uzasadnieniem jest to że przecież wybraliśmy go poprostu na drugą kadencję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.