Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Chełmianin

Historia Średniowiecza

Recommended Posts

Witam, na razie nie wiem jak mam sie Do Pana/Pani zwracać więc może na początek .Martuś :) Chciałbym prosić o pomoc związaną z pracą licencjacką. Chciałbym pisać coś ze średniowiecza, ale mój promotor powiedział, że nie jest mediewistą i mi nie pomoze.. Moje pytanie czy opłaca się dalej w to brnąć czy sobie odpuścić i wziąć coś lżejszego? Jakie tematy moglibyście mi polecić ? niekoniecznie ze średniowiecza. Ale mimo wszystko pasjonuje się tą epoką już od dawna i chciałbym w tej epoce znaleść temat który zostanie tematem mojej pracy licencjackiej :)

z góry dziękuje za pomoc:)

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Jeżeli promotor z miejsca zaznacza, że nie jest mediewistą i nie pomoże, to jednak podejmujesz ryzyko. Tym bardziej, że jeśli dobrze rozumiem, sam nie jesteś pewien co konkretnie wziąć... Jeszcze tego promotora można by przeboleć gdybyś sam konkretnie wiedział czego chcesz, znał dobrze literaturę i źródła, tak żeby etap początkowy samemu sobie jakoś ogarnąć. A tak... Na Twoim miejscu dobrze bym się zastanowił, co Cię konkretnie interesuje (ale tak bardziej szczegółowo niż po prostu "średniowiecze" - zgodzisz się chyba, że to jednak dość pojemny termin). Jakiś konkretny okres. Polska czy historia powszechna? Wojskowość, historia społeczna, gospodarcza... Im bardziej skonkretyzowany obszar zainteresowań, tym łatwiej znaleźć temat. Trudno żeby tutaj na forum ktoś pisał Ci, o czym warto pisać, tym bardziej że piszesz dość ogólnie o swoich zainteresowaniach :) To co inni mogą uważać za warte uwagi, dla Ciebie może być nudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.