Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
onn111

ile pkt na historię

Recommended Posts

Albinos   

Kiedy pokażą się wyniki matur i zostaną ogłoszone listy przyjętych ;) I piszę to absolutnie serio. Wszystko zależy od tego, jak ogólnie pójdzie matura. W jednym roku 80% może dawać spokojnie indeks już w pierwszym rzucie, a za rok mogą być problemy, aby dostać się z takim wynikiem przy drugiej rekrutacji. Z tego co się orientuję, to np. na UW co roku coraz niższe wyniki dają miejsce na liście przyjętych. Na razie radziłbym nie zamartwiać się tym, tylko napisać dobrze jutro maturę, potem inne egzaminy, a potem do czasu ogłoszenia wyników zapomnieć o tym. Tutaj nikt nie udzieli Ci konkretnej odpowiedzi, bo takiej się udzielić nie da. Tym niemniej trzymam kciuki, żeby się udało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
onn111   

Dzięki za odpowiedź:)

A orientuje się ktoś jak to jest w Piotrkowie? W informacjach dot. rekrutacji nie ma podanych punktów, ile za jaki przedmiot, tylko: wymagane są dwa przedmioty historia i jęz. obcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.