Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W trakcie Sejmiku XX OZHS w Katowicach jedną z propozycji, które były dyskutowane było powołanie miejsca wymiany informacji i promocji Kół Naukowych Historyków. Z wielu przedstawionych koncepcji z największym zainteresowaniem i aprobatą spotkała się propozycja, by takie forum powstał tutaj. Historia.org.pl weźmie na siebie ciężar utrzymania tego forum i administracji. Koła Naukowe zyskają tym samym darmowy i wygodny sposób komunikacji. Z momentem przybywania kolejnych tematów będziemy tworzyć poddziały z podziałem na województwa.

Witamy Was serdecznie na naszym forum i życzymy udanych dyskusji.

Pozdrawiamy,

Administratorzy

Jarpen Zigrin (-) Albinos (-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Aniu tłumaczyłem Ci, że nowy temat na każde wydarzenie (konferencje, zjazd, debatę etc.). Chodzi o to by było czytelnie i by można było porozmawiać bez chaosu o każdym wydarzeniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Historia.org.pl weźmie na siebie ciężar utrzymania tego forum i administracji. Koła Naukowe zyskają tym samym darmowy i wygodny sposób komunikacji. Z momentem przybywania kolejnych tematów będziemy tworzyć poddziały z podziałem na województwa.

Wynika z tego że nasze forum rozszerzy swój profil o nowe tematy i zyska na randze :o

Oby się wszystko powiodło ku zadowoleniu obu stron, starej i nowej. Bo nadmierna konfliktowość wśród ludzi zajmujących się historią, jest w naszym kraju przysłowiowa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo, tak naprawdę wszystko zależy od aktywności kół. My dajemy narzędzie i obiecaliśmy wsparcie medialne tego przedsięwzięcia. Planujemy także stworzenie bazy kół naukowych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   

Dzień dobry, witam serdecznie, Jó napot kívánok etc...

Ale jak to ma być? Odrębny dział dla kół naukowych (tak się domyslam, że chodzi o koła studenckie)?

To znaczy, czy ja, jako stary zgred, nie mam prawa w tym dziala udzielić odpowiedzi na zadane przez KN pytanie? Wypowiedzieć się w istotnej dla jakiegoś koła kwestii? Czy też odpowiedzieć na pytanie mogę, ale zadać pytania - juz nie?

Serdecznie popieram, ale nie do końca rozumiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ten dział jak wspominałem ma poprawić komunikację między kołami, być nijako ich słupem ogłoszeniowym, miejscem, gdzie będzie pełna informacja. Wszystko zależy od aktywności kół tutaj. Oczywiście nie będziemy limitować wypowiedzi i ograniczać tylko do członków kół, nie mniej zapowiadam, że ten dział będzie pod ścisłym nadzorem jeśli chodzi o kulturę i off top w tematach konferencyjnych, na moderacji bardzo zależało uczestnikom Sejmiku XX OZHS.

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hellsing   

Witam serdecznie,

Super, że ten dział powstał i to tak szybko po sejmiku :) Jak najbardziej jestem za tym by nie ograniczać dostępu do tego działu, a jednocześnie zapewnić mu odpowiednią moderację i dozór, wtedy rzeczywiście będzie to miejsce wymiany informacji o konferencjach i innych inicjatywach kół studenckich i doktoranckich.

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Bardzo się cieszę, że nareszcie podjęto jakieś praktyczne kroki zmierzające do usprawnienia komunikacji i - tym samym - ożywienia ogólnopolskiego ruchu studenckiego. Wierzę, że dzięki wspólnej aktywności, sprawimy, że miejsce to stanie się prawdziwą platformą informacyjną tak dla kół naukowych, jak i wszystkich innych zainteresowanych działalnością studencką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Fajnie, że jesteś, pozdrawiam Warszawę : ). Mamy nadzieję, że jeśli nie miejscem dyskusji to przynajmniej słupem ogłoszeniowym stanie się to subforum dedykowane kołom. Ważne, że nie trzeba się rejestrować, by czytać treści w nim zamieszczone.

Przy okazji taka prośba, logo koła naprawdę super, ale prosiłbym o jego zmniejszenie, bo na mniejszych ekranach rozciąga forum : )

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji taka prośba, logo koła naprawdę super, ale prosiłbym o jego zmniejszenie, bo na mniejszych ekranach rozciąga forum : )

Pozdrawiam,

Święta prawda, moje przeoczenie - już zmniejszam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Te koła naukowe to fajna sprawa. Dziewczyn przybyło.

Pozdrawiam,

B.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wrocław wita :)

Naprawdę fajnie, że szybko i sprawie powstało ale nie sądziłam, że spotka się to z tyloma pytaniami i obiekcjami od strony innych forumowiczów :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.