Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
M23

Historyczny rozwój czasu wolnego

Rekomendowane odpowiedzi

M23   

Ja w ogóle nie rozumiem czemu trzymasz się epok wziętych z rozwoju kultury?

Wprowadzasz we własną pracę chaos terminologiczny, raz masz barok, tudzież oświecenie... a za chwilę wiek XIX. Albo jedno albo drugie...

No bo tak mi jest najłatwiej. Ja nie piszę pracy magisterskiej czy doktorskiej, tylko licencjacką. Staram się w miarę dokładnie przedstawić temat, ale nie mogę też za bardzo wgłębiać się w temat. Mnie też dotyczą pewne ograniczenia i zasady co do pisania pracy, których czy chcę czy nie muszę się trzymać. Poza tym, nie chcę tu co prawda zrzucać winy na mojego promotora, ale ja ta pracę piszę sama. Bez pomocy mojego promotora, z którym widuje się na zasadzie "jak ma pani problem to proszę przyjść". Mój promotor generalnie ma gdzieś czy ja tą pracę napiszę i jak ją napiszę. A ja jestem uparta i nie będę w lutym zmieniać tematu, kiedy bronić się chcę w czerwcu... Dlatego radzę sobie na tyle na ile potrafię.

Poza tym ten podział na epoki, który mam w swoim planie pracy wydał mi się najprostszy, najbardziej znany, a więc uznałam, że najlepiej będzie go zastosować w pracy.

Jestem już zmęczona pisaniem tej pracy, ale, kurcze, jakby nie mam wyjścia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
M23   

Jest mega zmiana. Mój ex promotor się zwolnił!, więc przeszłam do kogoś innego kto się mną zajął no i mam całkowicie zmienioną pracę, choć pozostaje w temacie czasu wolnego.

Mam 3 miesiące na napisanie całej pracy, dlatego naprawdę błagam o pomoc. Tym razem oficjalny temat, i mam nadzieje, że do cholerki już na stałe, brzmi "Rozwój czasu wolnego od okresu rewolucji przemysłowej do czasów współczesnych"

Dołączam plan pracy, żeby nie tracić czasu. Proszę abyście przejrzeli go i mi pomogli. Zaczynam od rozdziału 3 bo 1 i 2 to kwestia 2 dni.

Zaczynam od uprzemysłowienia w Europie w XIX wieku i do tego źródeł potrzebuję. Do całej pracy właściwie. Bardzo potrzebuję pomocy bo jestem po prostu załamana obrotem sprawy... ale nie mam wyjścia.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Jakąkolwiek...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

F. Kusza "Praca jest szczęściem" - autor m.in. omawia system organizacji wczasów w kilku państwach tuż przed II wojną światową: Włochy, Niemcy, Anglia, Francja, Belgia, Szwajcaria, Dania i Szwecja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
M23   

Dziękuję za odpowiedź. Ale w międzyczasie mój temat się zmienił, mój promotor się zwolnił... oj dużo się wydarzyło. Pisze na ten sam temat w zasadzie, ale w węższym zakresie oraz na konkretnym przykładzie. Mam pod górkę bardziej chyba niż poprzednio, ale to tylko wzmaga moja ambicje i upór. : )

// Życzymy zatem powodzenia. A ja temat, ze względu na powodzenie wśród użytkowników, przenoszę do innego działu i zachęcam do kontynuowania dyskusji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.