Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
4313_1481369817

XX OZHS w Katowicach

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach od 11 do 14 kwietnia będzie miał miejsce Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów. Otrzymałem dziś informację, że zostałem zakwalifikowany do udziału na tymże forum i będę miał możliwość wygłosić swoją pracę nt. "Na służbie w Marynarce Wojennej Imperium Rosyjskiego – casus oficera narodowości polskiej na przykładzie osoby wiceadmirała Edwarda Szczęsnowicza (1853-1911)". Czy ktoś z Was wybiera się tam jako refent czy wolny słuchacz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Skoro OZHS odbywa się w Katowicach to bardzo prawdopodobne, że się pojawię :) Jako wolny słuchacz, rzecz jasna. Jest już może jakiś zalążek tego jak tegoroczny OZHS będzie wyglądał?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No to wbijaj Donie! Byłoby super móc wreszcie się spotkać, w końcu już kawałek czasu działamy na tym forum i portalu.

1 lutego – wysłanie drogą mailową wszystkim zarejestrowanym uczestnikom decyzji o przyjęciu, przyjęciu warunkowym bądź odrzuceniu zgłoszenia

Do 7 lutego – czas na poprawki dla tych, których referaty zostały przyjęte warunkowo

10 lutego – ogłoszenie ostatecznych wyników selekcji

UWAGA: decyzja Rady Naukowej dotycząca kwalifikacji referatu jest ostateczna

13 lutego – ogłoszenie pełnego programu Zjazdu, z podziałem na sekcje

Do 19 lutego – termin nadsyłania ewentualnych uwag dotyczących programu Zjazdu i rozkładu sekcji

21 lutego – ogłoszenie ostatecznego programu Zjazdu oraz podanie do wiadomości ostatecznej wysokości opłaty konferencyjnej i numeru konta bankowego, na który należy uiszczać opłatę

UWAGA: po tym terminie nie będą już wprowadzane żadne zmiany w programie

11 – 21 lutego – rejestracja wolnych słuchaczy do wyczerpania ustalonego limitu

22 lutego – 4 marca – II tura rejestracji: zapisy na noclegi, wycieczki i imprezy integracyjne

Do 5 marca – termin uiszczenia opłaty konferencyjnej

RAMOWY PROGRAM ZJAZDU:

11 kwietnia – uroczysta inauguracja w Sali Sejmu Śląskiego

12-13 kwietnia - dwa dni obrad w sekcjach tematycznych

13 kwietnia (po południu) – sejmik studencki i wybór organizatora XXI OZHS

14 kwietnia – wycieczki po regionie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie powinno być większego problemu ze mną, Katowice mam stosunkowo niedaleko. Jedak do kwietnia jeszcze trochę czasu, więc na 100% się nie zadeklaruję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Pedros, w kwietniu to Ty będziesz zastanawiał się jak najszybciej skończyć pracę roczną i za co najpierw brać się do egzaminu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wiecie jakie jest największe kłamstwo świata? A mianowicie takie, że się nie ma czasu - nie ściemniać mi tu - tylko przyjeżdzać do Katowic!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Łyzio, żeby była jasność - ja czas najprawdopodobniej będę miał (choć zawsze może coś wyskoczyć), ale nie wiem czy będzie mi się chciało jechać ;) Ale jeśli już, to tylko po to, żeby pomóc Wojtkowi. Zaś co do Pedrosa... nie wiem jak na innych uniwersytetach, ale akurat pierwszy rok w IHUW jest dość ciężki (i nie chodzi tylko o to, że to przeskok z liceum na studia), a już okres kwiecień-czerwiec szczególnie. Na egzaminie z historii starożytnej (teraz i tak mają lepiej niż miałem np. ja) co roku odpada masa ludzi (a dodać do tego łacinę, to już istny pogrom). Więc Pedros autentycznie może czasu nie mieć. Pamiętam jak to wyglądało u mnie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w Katowicach na 100% nijako z obowiązku, będę robił relacje dla portalu i zapoznawał się z bracią studencką : ) Łyzio w takim razie musimy się wybrać wspólnie na wycieczkę do browaru w Tychach : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.