Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Postanowienia noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Ano właśnie, macie jakieś konkretne? ;) Może coś, czego nie udało się zrealizować w mijającym roku? A może tym razem bez postanowień noworocznych w myśl zasady, że jak coś się planuje to nigdy nie wychodzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ja mam bardzo konkretne- zdac maturę i dostać się na jakieś dobre studia.

btw. Pracuję nad prezentacją z polaka. Temat wybrałam idealny, bo sprawia mi samą radość, mam tysiąc pomysłów na minutę. Piosenki już wybrane. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

schudnąć o 15 - 20 kg , i nauczyć się nowego języka ( to dużo łatwiejsze )

Pisałem o tym w SBx ,ale skoro Szanowny Admin temat założył to rozwinę - jak facet ma 1,82 m i 104 kg , to ma wybór atak serca ( o ile od papierosów i wina nie stroni ) lub schudnąć ( względy estetyczne tez za tym przemawiają ) , co do języka mam ochotę nauczyć się nowego , wychodzę z założenia ze znajomość angielskiego , niemieckiego to zwyczajny standard , rosyjski czy czeski nawet w potocznej formie ( nie pisze w tych językach ) to konieczne w pracy uzupełnienie , ale nie wolno stać w miejscu każdy nowy język to więcej szans , więcej punktów w CV , większe możliwości , problem w tym ze w grę wchodzą jedynie języki germańskie , żadnego romańskiego nie opanowałem , po lektoratach z łaciny pozostało kilka sentencji , po nauce francuskiego frustracja <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Jeśli coś mogę podpowiedzieć to polecam hiszpański. Romański ale jakoś dobrze wchodzi do głowy (dopiero przy czasach przeszłych zaczynają się schody).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

-wziąć się w końcu porządnie za naukę angielskiego i niemieckiego, potem rosyjskiego;

-więcej ćwiczyć fizycznie i "wyrobić mięśnie" :B): ;

-zdać przyzwoicie egzamin gimnazjalny i dostać się do liceum;

-przykładać się porządniej do historii;

-przełamać lenistwo;

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-przykładać się porządniej do historii;

Najwyższy czas !

-więcej ćwiczyć fizycznie i "wyrobić mięśnie"

Rozumiem 'ćwiczyć' ale wyrabianie mięśni to jakaś bzdura, albo rosną od ćwiczeń albo nie(to częściej, za to się wzmacniają), koncentrowanie się na ich wyrabianiu nikomu nie służy-patrz porażki pudziana na ringu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

(...)

i niemieckiego, potem rosyjskiego;

-więcej ćwiczyć fizycznie i "wyrobić mięśnie" :B): ;

(...)

Czyżbyś zamierzał wstąpić do niemieckiej Antify?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

-rzucić palenie. Za dużo pieniędzy mi na to schodzi, które z powodzeniem mógłbym przeznaczyć na brakujące mi elementy ekwipunku. Poza tym, czuję coraz gorszą kondycję.

-zdać dobrze maturę. O ile w pewnych dziedzinach następuje progres, o tyle muszę wycisnąć z siebie co się da, by zdać z wszystkich z przedmiotów, a z trzech - zdać bardzo dobrze.

-mniej się obijać, a więcej brać się do roboty. Za dużo czasu pochłania mi komputer i książki, a za naukę zabieram się zazwyczaj w nocy, przez co siedzę i się nie wysypiam.

-przestać się stresować pewnymi nieistotnymi sprawami. Cały zeszły rok zeszedł mi na strachu i stresie, przez co w ogóle go nie odczułem. Ten rok musi być znacznie łagodniejszy.

-dobrze przygotować się do OH i dostać się do finału. Nie zniosę kolejnego upokorzenia.

-zakończyć liceum z dobrymi wynikami. Bardzo zależy mi na tym głównie ze względu na ambicję.

-skompletować do reszty sprzęt do rekonstrukcji. Brakuje mi paru rzeczy, a mam mocne postanowienie zebrać je do lipca-sierpnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś zamierzał wstąpić do niemieckiej Antify?

Boże, broń mnie przed takimi pomysłami :lol:!

-rzucić palenie. Za dużo pieniędzy mi na to schodzi, które z powodzeniem mógłbym przeznaczyć na brakujące mi elementy ekwipunku. Poza tym, czuję coraz gorszą kondycję.

W Twoim wieku :rolleyes: ?

Edytowane przez Samuel Łaszcz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

To jak, są jakieś postanowienia czy brak? A jeśli były rok temu to czy spełniły się... i dlaczego już w styczniu były nieaktualne? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.