Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Życzenia świąteczno-noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Moi drodzy puello, fodele, lucyno beato, Katharino, gregski, secesjonisto, Tomaszu N, Kadrinazi, bavarsky, widiowy, Jarpenie, Pedrosie, Naryo, Samuelu Ł., lancasterze, harry, Capricornusie, piterzx (tego się odmienić nie da :P ), Furiuszu, Andreasie, kalki, mch, Jacku Sparrow, Bruno, ciekawy, Pancerny, Tofiku, Łyziu, Gnomie, redbaronie, Romanie R., atrixie, Mariuszu, adamie1234, amonie, Smardzu, Vapnataku, Speedy i wszyscy inni, o których zapomniałem w tym momencie... chciałbym życzyć Wam wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt i Nowego Roku, oby był to dla Was czas radości, zdrowie dopisywało Wam przez cały rok, wszystkie Wasze plany i zamierzenia spełniały się dokładnie tak, jak sobie tego zamarzycie i obyście na zakończenie każdego kolejnego dnia mogli powiedzieć, że ten dzień był lepszy niż poprzedni. Tego wszystkiego chciałbym Wam życzyć z całego serca :)

PS I nie zapominajcie o forum ;)

http://www.youtube.com/watch?v=xCON07r908g&feature=related

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Skąd ja wiedziałem, że Albinos właśnie dziś wstawi taki temat. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak szczerze podziękować za wspaniałe życzenia i życzyć Ci Albinosie tego samego.

Dzielę się przy tym z każdym użytkownikiem, Moderatorem, Przyjacielem Forum (o szacownej Kadrze Naczelnych Szeryfów nie wspominając) wirtualnym opłatkiem i życzę każdemu zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Nie wymienię tu imiennie, ponieważ mógłbym kogoś niechcący pominąć.

Życzę również Wam, sobie i Forum również byśmy każde następne święta obchodzili w coraz większym gronie

Christmas_Card_000-1944.JPG

82_28.GIF

Weihnachten1944.JPG

Bundesarchiv_Bild_183-J28377%2C_Volkssturm_feiert_Weihnachten.jpg

Wesołych Świąt, Drodzy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Koleżanką i Kolegą z Historii.org.pl , z okazji Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku , spełnienia marzeń i oby następny rok był jeszcze lepszy , wiec starosłowiańskim zwyczajem : Merry Christmas Everyone

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

To jednak taki falstart jest z tymi życzeniami. Wprawdzie nie wiem jak jest u heretyków, ale prawomyślni papiści Wigilię mają dopiero jutro i dopiero jutro złożę Wam życzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim mniej lub bardziej szczere życzenia ;):

Szarym Użytkownikom - bośmy są solą naszego forum

Prześwietnej Administracji - ... et quae sunt Dei

i tej prowadzącej forumowe dialogi-monologi, i tej co zamiast lepić pierogi ręcznie przenosi pliki

Zielonej Moderacji - ... że im się chce robić [ciach]

Jednorazowym Użytkownikom - ... że im się chce rejestrować by znaleźć to co google podaje na talerzu

Forumowym Spamerom - za samozaparcie i konsekwencję

kalki - za wzmianki w zapomnianym dziale

bavarsky - za inspirację do szperania w czasach i sprawach, które mnie nigdy nie interesowały

ciekawy - za konsekwencję ideologiczną (czasem połączoną z zacietrzewieniem) i sprawy wojskowe

Furiusz - bośmy go opłakali, a on powrócił z zaświatów

gregski - za zdrowy rozsądek i "krótkie marynarskie słowa" - wypowiadane kiedy ku temu jest potrzeba; i by się nie stresował moimi PW

harry - że się zreflektował i nas nie opuścił, i za kociołki, kamaszki i braki w uzębieniu

widiowy7 - za zupełnie odwrotną postawę niż u ciekawego... i ciekawe wątki technologiczne

Tomasz_N - za poszukiwanie prawdy absolutnej i dyskurs z Bruno Wątpliwym - przenoszący nas na wyższy stopień metajęzyka, w nadziei że się poprawi i powróci na nasze łono

Kadrinazi - że chciało mu się oderwać od ODB i niemal "dedykować" mej osobie jeden z wpisów na swym (cennym) blogu

Gnome - za dzielenie się wiedzą o II RP i wpis o obozach koncentracyjnych w tych czasach - porządkujący dyskusję

Speedy - za rzadkie bo rzadkie, ale zawsze merytoryczne wypowiedzi

Capricornus - za niedźwiedzie

Albinosowi - że chce mu się prowadzić dyskurs z samym sobą

Bruno Wątpliwy - ... że wcale nie wątpi (co mnie dziwi)... i za "Gomółkę" jak i "Szczeliniec Wielki" - już on wie o co chodzi

lancaster - za zapalczywy patriotyzm, protestancki akcent na forum... jak i wątek o wąpierzach i strzygach (jeszcze doń wrócę...)

Tofik - za konsekwentną obronę pewnej persony z przeszłości

Andreas - bo się rozwija i już wie, że nie ma monopolu na wiedzę o pewnych aspektach II w.św.

mch90 - patrz: Speedy

Mariusz 70 - za patriotyzm i wstawki o Ossendowskim (co do odwiedzin w stolicy Mongolii miał rację :huh: ), jak i relacje o innych lekturach

Roman Różyński - za cenne informacje o wojennych sprawach RON-u... jak i mniej cenne informacje o spiskach w XXI wieku

maxgall - za cenne informacje z zakresu dawnej marynistyki i rzeczowe repliki co do polsko-hiszpańskiej floty

Qrosava - ... że zniknął

amon - za szable... tylko czemu tak mało i rzadko

fodele - za ciekawostki z innego kraju i innych czasów... i przyznanie mi tytułu: "osobistego researchera"

puella - za niefrasobliwe wstawki z okresu starożytności i kobiecy ogląd spraw

Vapnatak - za to, że zdaje nam relację co czyta... tylko czemu nie dzieli się przemyśleniami

Jack Sparrow - za to, że jest: ciekaw

Narya - że wciąż wierzy... w rozsądny dyskurs o komunizmie i samą ideę

redbaron - za ciekawą teksty... i że się chce jeszcze wpadać tutaj

atrix - za poszukiwania i kwerendę co do Ciepielowa

lucyna beata - za zacięcie do lokalnego patriotyzmu... choć jednak około lat 1530 Sanok obiecano Elżbiecie - nieprawdaż?

Samuel Łaszcz - w nikłej nadziei poprawy... choć chyba sam zaczyna sobie zdawać sprawę, czemu nikt z nim nie chce dyskutować...

Jeśli kogoś nie wymieniłem; proszę nie czuć się urażonym; to tylko lista osób, z którymi dyskutowałem w ostatnim czasie; i zapadły mi w pamięć.

I już tradycyjnie:

Tym, którzy zaniedbują pisanie na forum, ku przestrodze:

2santaclaus.jpg

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, a w szczególności Administracji, kolegom-użytkownikom: Lancasterowi, Jasiowi Puchatkowi, Naryi, Secesjoniście, Gregskiemu, Tomaszowi N., Bruno Wątpliwemu, Kadrinazi'emu oraz nieobecnemu tutaj już FSO, najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku składa Samuel Łaszcz.

Edytowane przez Samuel Łaszcz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

A ja krótkie i proste, ale jakże wymowne: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. ;-)

(no co, też chyba mogę, no nie? :-P)

Wszystkim dziękuję, że wciąż chce im się pisać i życzę im nowych, jeszcze lepszych wpisów. A redakcji... więcej spoistości grupy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
To jednak taki falstart jest z tymi życzeniami.

Falstart nie falstart, jutro mogę nie mieć za bardzo okazji do złożenia życzeń, więc robię to teraz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Mili moi!!!

PS>

Tu jest dyskusja o wampirzach i strzygach i ja o tym nic nie wiem? No nie, to skandal.

Edytowane przez lucyna beata

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Ja również składam Wszystkim wszystkiego najradośniejszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

bavarsky

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

Również chciałbym złożyć wszystkim użytkownikom życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia a także udanego Nowego Roku.Szczególnie słowa te kieruję do Koleżanki Fodele :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

To najbardziej niecodzienne ale miłe życzenia jakie dotąd widziałem. Świetnie że tworzycie tak zgraną i konstruktywną grupę, cieszę się że jestem tej grupy częscią. Dlatego z czystym sumieniem mogę złożyć Wam, wszystkim "alles zusammen do kupy" najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt.

A co do

za szable... tylko czemu tak mało i rzadko

:thumbup: To na pewno jeszcze błysnę ostrzem klingi, być może nadszedł czas na ciekawe artefakty z Japonii okresu I i II wojny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ooo! życzę wszystkim użytkownikom tego zacnego forum radosnych, spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia! udanego Sylwestra ;>

w Nowym Roku dużo szczęścia, powodzenia w życiu osobistym, w pracy, i w ogóle w każdej sferze życia! :D

sobie życzę więcej czasu... żeby trochę się poudzielać na forum i wbić w to towarzystwo ;) chociaż z tym będzie ciężko... matura... brrr. O! powodzenia wszystkim maturzystom w maju!

żeby przybyło jeszcze więcej nowicjuszy, żeby forum prężnie działało jeszcze przez wieeeele długich lat i uczyło kolejne pokolenia dbać o historię swojej Ojczyzny!

drogi Albinosie! dzięki za pamięć! :)

Samuel Łaszcz - w nikłej nadziei poprawy... choć chyba sam zaczyna sobie zdawać sprawę, czemu nikt z nim nie chce dyskutować...

przyłączam się...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.