Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
theSHC

Lech Wałęsa

Rekomendowane odpowiedzi

theSHC   

Witam,

Otóż zastanawia mnie, jaki macie stosunek do Pana Wałęsy ?

Ostatnio oglądając pewien filmik na youtube'ie natknąłem się na niemiły komentarz skierowany właśnie w stronę wyżej wymienionej osoby.

Dlaczego ? Co on takiego zrobił ?

PS.

Niżej zamieszczam owy urywek komentarza.

Pozdrawiam.

post-8173-0-61579900-1313526732_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Otóż zastanawia mnie, jaki macie stosunek do Pana Wałęsy ?

Wrogi, zresztą tak jak do wszystkich agentów bolszewii oraz zakłamanych prostaczków z salonu.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwaliło jak chciano go do Rady Mędrców UE. Z niego taki mędrzec jak z menela przy budce z piwem. Podobny prostacki język i charakter. Tyle, że menel wziąłby mniej za te wykłady które mgr prof. niezwyczajny elektryk Wałęsa udzielał. Mój stosunek do niego jest "ani be ani me ani kukuryku" ;) .Nie chcem ale muszem to przyznać, że 100 milionów na pewno bym mu nie dał.Szczodry- nie chce zwrotu kosztów sądowych bo "dorobił się na tej rewolucji". Przecież Otake Polske walczył. W USA Kongres bije mu na stojąco brawa a w Polsce obrzucają go jajkami gdzie się pojawi. Bohater filmu "Nocna zmiana" w którym wyraźnie wspiera lewą nogę, swoją też. No i oczywiście znany towarzysz Bolek (no może w Kongresie USA i w radach UE nie słyszeli o nim).

Edytowane przez jagiełło

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jak zakończyła się sprawa projektu ogólnonarodowej ściepy na nowe serce dla pana eksprezydenta?

No i oczywiście znany towarzysz Bolek (no może w Kongresie USA i w radach UE nie słyszeli o nim).

W UE właśnie za tę działalność go szanują. Możliwe przecież, że za starych czasów znali się np. z tow. Barroso (mogli się spotkać gdzieś w Moskwie albo Leningradzie- tak podejrzewam). :lol:

Co do USA, to akurat niezawodna Polonia pięknie go przywitała, gdy jako prezydent pojechał spotykać się z Żydami w Chicago.

A ostatnio widziałem wywiad z Bolkiem dotyczący Smoleńska. Wg niego jedynym "osiągnięciem" nieodżałowanego Lecha Kaczyńskiego było to, że tam właśnie zginął. :ph34r:

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sory Albinos, trochę mnie na głupie humory wzięło. Sam wycinam ten post.

Edytowane przez jagiełło

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ostrzegam, jeśli "dyskusja" dalej będzie toczyć się w tonie postów takich jak ten powyżej, to raz dwa temat zostanie dość dokładnie wyczyszczony z takich wpisów, a może nawet i zamknięty. Starajmy się trzymać jakiś poziom. Rozmawiamy opierając swoje opinie o konkretne fakty, materiały, źródła, publikacje. To nie jest forum onetu, gdzie można pisać co ślina na język przyniesie.

Uwagi jak zawsze przyjmuję tylko i wyłącznie na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.