Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
theSHC

Która partia jest najlepszym wyjściem dla Polski ?

Partia  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą partię popierasz ?

    • PO
    • PiS
    • PSL
      0
    • SLD
      0
    • PJN
      0
    • Kongres Nowej Prawicy
    • Ruch Poparcia Palikota
      0
    • UP
      0
    • Inna (napisz w komentarzu jaka)
    • Żadna


Rekomendowane odpowiedzi

theSHC   

Witam,

A więc chciałbym, żebyście się wypowiedzieli na temat partii, która jest w stanie utrzymać porządek (który wcześniej musi posprzątany)

Chciałbym poznać wady, i zalety co poniektórych partii, według was.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Obawiam się drogi kolego, że tym tematem "otworzyłeś puszkę z Pandorą" jak mawiał jeden z naszych polityków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem dla Polski jest brak większości parlamentarnej, ale na to niestety ordynacja wyborcza nie pozwoli ze swoimi progami procentowymi, oraz media po przez ignorowania istnienia opozycji pozaparlamentarnej. Mimo iż jestem liberałem, zagłosuję na Stronnictwo Narodowe ostatnio prześladowane przez ABW pod pretekstem zwalczania faszystowskiej ideologii, które nie zostało ujęte w ankiecie -po prostu chcę normalności i poszanowania moich praw obywatelskich w tym do swobody wychowywania swoich dzieci, a ograniczoną przez ustawę o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Edytowane przez intervojager

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z parlamentarnej bandy czworga? Oczywiście jedyną względnie sensowną propozycją może być tylko PiS.

PO - wiadomo co to za ziółka.

SLD - chyba każdy Polak, który zna chociaż troszeczkę historii najnowszej, gdyby miał zagłosować na tych towarzyszy, to prędzej strzeliłby sobie w łeb (ja bym tak postąpił).

Taka ladacznica jak PSL nawet części rolników od lat już nie jest w stanie zadowolić (dzięki temu powstała np. Samoobrona).

Co do mnie, wybór uważam za bardzo trudny. Wszelka logika i jakichś tam zmysł polityczny narzucają wolę głosowania na partię Kaczyńskiego. Idealizm i pamięć lat 2005-2007 mimo wszystko mi na to nie pozwalają. Z sił, które mogłyby ewentualnie cudem powalczyć o przejście progu wyborczego najbliższy ideologicznie wydaje się mi być NOP.

Patrząc z jeszcze innej strony, najchętniej wcale bym nie poszedł wrzucać karteczkę do urny, zważywszy, iż i tak karty są dawno rozdane a sama procedura wyborów, to w większości demokracji zwykła farsa dla ciemnego ludu, który ma wrażenie, że może o czymś decydować. Bojkotując ten teatrzyk przynajmniej miałbym malutką satysfakcję, że narzekaliby na "niepokojąco niską frekwencję"

Ostatecznie wychodzę z założenia, że może nie jest aż tak źle, że to mi się tylko tak zdaje z tym znaczeniem głosów gawiedzi, więc, będąc idealistą, zagłosuję na NOP (jeśli ów w ogóle wystartuje, bo nie śledzę tematu).

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gronostaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ponieważ na forum z założenia staramy się unikać bieżących tematów politycznych (a już takich jak ten w szczególności), dlatego też - aby uniknąć kłótni i ostrzeżeń dla uczestników tychże - temat zostaje zamknięty. Uwagi jak zawsze na PW. Niemniej w tym przypadku zmiany decyzji raczej nie będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.