Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
3331

Wojny markomańskie 162-185 n.e.

Recommended Posts

3331   

Czy opłaca się kupić książkę Wojny markomańskie 162-185 n.e. Marka Ołędzkiego. Jaka ona jest? Czy jest dostępna w formie pdf? Jeszcze napiszcie mi, jaki zakres chronologiczny (od którego do którego roku) obejmuje książka.

Edited by 3331

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mati64   

Całe zdobycze wojen markomańskich zostały zaprzepaszczone decyzją cesarza Kommodusa, który zdecydował o wycofaniu się ze wszystkich zdobytych do tej pory ziem za Dunajem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.