Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Teksty nauczycieli

Rekomendowane odpowiedzi

dzionga   

Kolejna złota myśl mojego nauczyciela (gwoli ścisłości byłego) z PO. Ostatnio siedzimy sobie w sali geograficznej, kolega ze stojaka na mapę wyciągnął jakąś rurę i zaczął z tym chodzić po klasie. Nauczyciel od PO akurat przechodził korytarzem i to zobaczył, wszedł i mówi: No i po co wyciągnąłeś tą rurę? Do zawodu się przyuczasz? Chyba, że coś innego lubisz robić z tą rurą. Jeszcze jakby to była dziewczyna to by mnie to nie zdziwiło, ale Ty?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eldo   

"Nie zmazuj w tą stronę, bo mnie zapylisz"

"Ludu miły!"

I najlepsze z ostatniego miesiąca - nauczyciel WOS do koleżanki: "Ja tu rządzę, bo ja mam penisa!" :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

A to kwiatki ode mnie:

WF-ista w podstawówce. Facet o sylwetce komandosa(ponoć poszedł do wojska teraz) mówił do nas na zbiórce, gdy ktoś nie uważał w ten sposób:

-Te,(tu wstawić nazwisko), głupi czy głuchy? Jesteś kretynem czy udajesz kretyna? Zaraz będzesz jumpował przez korytarz!

Albo:

-Ja was zajadę. Jak samochód.

Moja hist/o/e/ryczka w Gim.:

Lekcja historii. Jakaś awantura była, pani się na nas wydzierała(co jest kompletnie nie w jej stylu).

Mój kolega kiwa głową i smutno mówi:

-To są te dni...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
giskan   

polonistka

"panowie, no nie róbcie jaj"

pewien nauczyciel kiedy klasa się źle zchowywała:

"ja to pierd****" i wyszedł z klasy

nauczyciel upomniał ucznia, że ma siedzieć cicho, a uczen pod nosem : "bo co", nauczyciel usłyszał i "bo w ryja"

ksiądz:

"a w ryja byś nie chciał" (jakoś tak) zaczerpnął to z jakiegoś filmu, który nam puścił

dyrektor na lekcji siedzi za biurkiem, coś tam mówi do nas, i gestykuluje ręką, która ułożyła mu się tak, że wystawał środkowy palec. Klasa się zaczyna śmiać, a on nie wie o co chodzi ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rezz112   

Moja Nauczycielka Geografii: Gdzie jest Polska ?

Uczeń mojej klasy X :- Tu (pokazyje gdzieś na Mołdawię i Węgry)

Moja Naucz. : JA PIERDOLĘ! ;)

Zgon. I oni mają nas uczyć kultuty.... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać od komentarza... Czytam te wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że niektórzy nauczyciele są po prostu skończonymi chamami i prostakami... Przerażające i włos na głowie się jeży ;)

O głupocie wielu nauczycieli to już nie wspomnę, sam tego onegdaj doświadczałem...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tym gorzej Drogi Rezz, tym gorzej... Nawet wśród grona bliskich przyjaciół nie wypada się tak odzywać, co dopiero w szkole i to nauczyciel! I dziwić się, że potem ktoś komuś łeb na ulicy bejsbolem rozwala, albo coś w tym stylu...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
giskan   

Tak nie powinni się tak wyrażać, ale ja i tak się dziwię mojemu nauczycielowi, że tak dzielnie to wszystko wytrzymywał. Bo trzeba przyznac, że niestety moja była już klasa nie była dobrze wychowana i zachowali się jak ostatnie gnojki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, że uczniowie potrafią być okropni, ale niestety... Dobry nauczyciel powinien umieć wypracować sobie odpowiedni autorytet. Trudne, ale do zrobienia. Kiedyś, jako instruktor harcerski zajmowałem się wychowaniem młodzieży, wszystko się da, tylko trzeba umieć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
giskan   

Tylko, że niektórzy niestety tego nie potrafią. Ale dużo zależy jednak od udzniow, w mojej klasie byli oni naprawde chamscy, wykorzystywali kazdy błąd czy niewiedze nauczyciela. Kiedy rozpracowali nauczyciela to naprawde to wykorzystywali zazwyczaj w niezbyt przyjemny sposób.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bywa, bywa, co robić, czasem nie ma siły...

Ale zrobiliśmy niezły OT i zaraz nas miejscowy moderator pogoni i jeszcze będzie miał rację. To znaczy, ja ten OT zrobiłem, więc najmocniej przepraszam ;)

Skoro więc zacząłem, to i kończę, wracamy do prezentacji tekstów nauczycieli ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rezz112   

Ona kiedyś do nas :

;)"Nie denerwujcie m nie, bo Ja mam ADHD"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
McHeir   

Kiedyś pisałam sprawdzian z geografii i było pytanie o państwa G8 - ja wpisałam m. in. Anglię. Oczywiście mi to skreśliła. Poszłam do niej i się zapytałam.

- "proszę pani, wpisałam Anglia, żeby nie mylić ze Szkocją"

- "powinnaś wpisać Wielka Brytania, bo Szkocja to tylko kraina geograficzna Wielkiej Brytanii"

Myślałam, że mnie ruszy. Jako że mam szkockie korzenie powinnam jej oczy wydrapać ;)

A Litwa była krainą geograficzną Rzeczpospolitej ;) jasne jasne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
giskan   

U mnie w szkole był taki nauczyciel, który podczas sprawdzianu na tablicy narysował oko i wyszedł z klasy. Pod koniec lekcji przyszedł, zebrał sprawdziany, a 3 losowo wybranym osobą powiedział, że ściągały i że oko to widziało i dał im pały, a reszcie ocenił sprawdziany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.