Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
kamilakamila

In Tempore

Recommended Posts

"Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem"

Cyceron

Jeśli poszukujesz informacji o najważniejszych wydarzeniach historycznych, aktualnych konferencjach naukowych, wykładach znanych osobistości ze świata nauki humanistycznej i historycznej, jeśli chcesz poznać trendy panujące obecnie w tych naukach, jeśli chcesz podjąć dyskusję z innymi adeptami nauk humanistycznych, podzielić się własnymi doświadczeniami, nasze czasopismo jest właśnie dla Ciebie!

In Tempore, dzięki swej internetowej formie prezentuje szerokiemu gronu odbiorców tematykę historyczną od czasów najdawniejszych po współczesność, od historii wojskowej po historię sztuki, ale również prace z innych dziedzin szeroko pojętej humanistyki.

Jeżeli posiadasz oryginalne teksty, chcesz pokazać inne spojrzenie, przełamać schematy występujące w naukach historycznych i humanistycznych, zaprezentować historię alternatywną, In Tempore zaprasza do współpracy!

Zapraszamy do nadsyłania referatów, newsów, recenzji itp. Wystawiamy stosowne zaświadczenia.

Szczegóły na www.intempore.umk.pl

Edited by Albinos
Jeden temat w zupełności wystarczy, proszę nie zakładać ich więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.