Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

Wiesz Ciekawy, w tym przypadku sprawa jest jasna. Każdy user który to zobaczy powinien natychmiast zgłosić do moderatora tak aby ten mógł natychmiast usunąć to gówno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ciekawy, w tym przypadku sprawa jest jasna. Każdy user który to zobaczy powinien natychmiast zgłosić do moderatora tak aby ten mógł natychmiast usunąć to gówno.

Nie lubię zgłaszać <_< ale w tym przypadku uczyniłem wyjątek , bo się ten Matołek już 49 postów dorobił gdzie bardzo porządnych ludzi chamsko szarga :angry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Recoil   

Troll motoryzacyjno-czworonożno-bałtycki znowu wypisuje brednie. Moderatorom jak widać nie przeszkadza to, że jest oszołomem i trollem, nie przeszkadza im też to, że ma dwa konta i że z jednego z nich pisał posty mając założony urlop na drugie. "Fajna" moderacja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Troll motoryzacyjno-czworonożno-bałtycki znowu wypisuje brednie.

Ale nie bluzga?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bluzga?

Nie, ale rozmowy padają. Merytoryczni wycofują się z działu. Koledzy naprawdę mają wiedzę, fajnie z nimi gadało się, człek się mógł czegoś ciekawego dowiedzieć, czasami wyprostowali moje niezbyt trafne uwagi, czasami pochwalili, wątki były moim zdaniem pod względem nasączenia wiedzą w miarę dobre. Szkoda mi dyskusji. Na potrzeby forum, które nie istnieje, przygotowałam się do dyskusji dotyczącej pogromu kieleckiego i zonk. Mój ulubiony User wstawia tam fragmenty zaczerpnięte z "Faktów i mitów", spakowałam więc manatki i ja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Recoil   

Ale nie bluzga?

Nie bluzga, ale uprawia inny sposób trollowania - wygłasza poglądy polityczne, w sposób ucharakteryzowany na dyskusję merytoryczną.

Nie, ale rozmowy padają.(...)

No właśnie. Bo jak długo można spierać się z kimś, kto ma "gdzieś" fakty i kto jest na forum po to, aby uprawiać umotywowaną politycznie propagandę?

Edytowane przez Recoil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Troll motoryzacyjno-czworonożno-bałtycki znowu wypisuje brednie. Moderatorom jak widać nie przeszkadza to, że jest oszołomem i trollem, nie przeszkadza im też to, że ma dwa konta i że z jednego z nich pisał posty mając założony urlop na drugie. "Fajna" moderacja.

Bo go karmicie <_< , zal patrzeć jak osoby takie jak Wojtek ( znawca tematu i osoba poważna ) czy inni userzy w temacie o stosunkach polsko-litewskich - odnoszą się do bzdur i banialukow tego trolla , przypominam troll nie karmiony zdycha z głodu <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Net Skater idiota

Nowicjusz

Grupa: Użytkownik

Postów: 12

Nr użytkownika: 75.503

idiota

Stopień akademicki: bostoñski śmieciarz

post Dzisiaj, 01:47 Report Post Quote Post

nie znalazłem zadnych faktów, które by przekonały moje wysokie ego,że Jan z Kolna żył i był Polakiem a czekam już miesiąc!!

dlatego zamykam ten temat, to ja wasz wszechmocny mod - NetSrajter

Podejrzewam tego samego typa którego cytował ciekawy,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Historycy od dawna są pod zmasowanym atakiem wulgarnych trolli ( trolla ?) może jednak nie cytować tego osobnika ?

To jak powtarzanie obelg , pod adresem jednego z najbardziej cenionych ( IMHO ) Moderatorów Bratniego Forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie wiem nad czym się rozwodzić. Pełno śmiecia szlaja się po Świecie więc nie dziwne że jakiś trafił na historyków. Nie znam technicznej strony moderowania, ale wydaje mi się, że łatwiej usunąć post niż go napisać. Łatwiej zbanować niż się od nowa zalogować. Tak więc moderatorzy mają przewagę. Jeśli userzy nie będą na osła zwracać uwagi to tylko ułatwią sprawę moderatorom.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Łatwiej zbanować niż się od nowa zalogować. Tak więc moderatorzy mają przewagę.

W teorii tak. Ale w praktyce jeśli komuś zależy bardzo na tym, aby na forum śmiecić, to zawsze znajdzie sposób na to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie jęcz! Macie też przewagę liczebną. Zawsze możecie ustalić dyżury całodobowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Od siebie dodam, iż N_S mam za bardzo dobrego moderatora.

A ja nie-zobacz choćby temat o śmierci Leppera, gdzie wycinał wszystkie posty nie pasujące do wersji oficjalnej a potem jeszcze wlepiał ostrzeżenia-dziękuję za takiego "bardzo dobrego" moderatora.

W końcu z tematu zrobił pośmiewisko, gdzie zastanawiano się "dlaczego Lepper popełnił samobójstwo" ?

Gdyby dział RON był tak moderowany, dyskusja na temat skutecznośći ognia muszkietowego wobec husarii skończyłaby się zacytowaniem kłamstw Teodorczyka o jej rozstrzeliwaniu i ostrzeżeniami dla przeciwników tej wersji.

Może w innych sprawach spisał się lepiej, ale moderatora najłatwiej zapamiętać gdy robi coś źle. ;)

Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bo go karmicie <_< , zal patrzeć jak osoby takie jak Wojtek ( znawca tematu i osoba poważna ) czy inni userzy w temacie o stosunkach polsko-litewskich - odnoszą się do bzdur i banialukow tego trolla , przypominam troll nie karmiony zdycha z głodu <_<

Moderatorzy ostatecznie rozwiali moje nadzieje, że coś się zmieni. No cóż,jestem userem więc niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba. Użytkownik ma jednak pewne wyjście, nie karmię trolla, troll nie karmiony zdechnie. Mój wkład w dyskusję był niewielki, mała strata dla Forum ale odejście merytorycznych spowoduje, że dział będzie diablo osłabiony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Teodor   

Ostatnio sporo takich ataków troli :/ na historykach. Zapewne osoby/osoba zbanowane za łamanie regulaminu wyładowują swoje frustracje przez pisanie obraźliwych tekstów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.